NZ مقابل IND تست دوم: اخراج به دلیل ضربه خطا می گوید Hanuma Vihari

Hanuma Vihari در روز شنبه گفت: فقیر شات انتخاب منجر به هند گرفتن دگرگون کردن برای زیر پر 242 مقابل نیوزیلند در “عادلانه زمین” خرید و فروش یک ضربه به امید باز گشت در دو سری تست.

نیوزیلند 63 برای هیچ در دست کنده در آغاز روز دوم و نهایی آزمون.

Vihari که بسیار چشمگیر بود در 55 خاموش 70 توپ گفت که او می خواست برای حمله به طوری که Cheteshwar Pujara می توانید بازی خود را در بازی طبیعی سنگ زنی بولینگ.

 

“بدیهی است که به عنوان زمین نیست تا آنجا که ما انتظار” Vihari صادق بود در ارزیابی خود از بالا به رنگ سبز.

“آنها دگرگون در مناطق خوب و می دانستم انتظار چه چیزی را از این مسیر است. Prithvi تنظیم تن Pujara زمان صرف شده. همه اخراج اتفاق افتاد در زمان اشتباه. هیچ یک از اخراج شدند به دلیل زمین. بیشتر از آن بود به دلیل ضربه خطا. زمین عادلانه بود” این قابل اعتماد میانه-سفارش رودخانه گفت.

در این مسیر در مجموع در بیش از 300 شده اند ایده آل اول-نوبت نمره.

Vihari نگاه در فرمان در حالی که بازی کوتاه توپ و گفت: خروج از آنها را نیز مختل Pujara طبیعی بازی.

هر دو از آنها را به بازی یک بازی دفاعی در این آزمون اولین بار در ولینگتون هزینه هند از صمیم قلب.

“به عنوان Pujara در حال بازی در یک پایان و من می خواستم به آن منجر شود و بازی, مثبت, چرا که او یک بازیکن خواهد شد که برای یک مقدار زیادی از زمان. ما می دانیم که.

“بنابراین من همچنین می خواهم به زمان و تحت فشار قرار دادن Pujara و یا در نوبت, چرا که اگر شما را نگه نمی scoreboard حرکت شما گیر کرده بود در آخرین بازی. به همین دلیل من تصمیم به بازی مثبت و آنها را در” Vihari خود توضیح داد برنامه بازی.

او ابراز تاسف گرفتن در زمان اشتباه به اخراج خود در سکته مغزی از چای باعث سقوط در آخر جلسه.

“این یک اشتباه زمان برای دریافت, بدیهی است که فقط قبل از چای به عنوان ما تا به حال یک جلسه خوب. ما به ثمر رساند 110 اجرا می شود از دست داده و تنها یک حلقه قبل از آن. من پنبه حلاجی مثبت اما من یک شات بیش از حد بسیاری از.”

برای Vihari رفتن پس از کوتاه توپ بود تصمیم خود را.

“این یک تصمیم شخصی است. به عنوان یک تیم ما می خواست برای نشان دادن بیشتر قصد. جدا خیلی بهتر بود اینجا و این یک تصمیم شخصی برای قرار دادن کوتاه توپ دور و تحت فشار قرار دادن آنها.

“این رفتن نیست راه ما در یک زن و شوهر از موارد است. من مطمئن هستم که ما فرصت دوباره ما می تواند آن را انجام دهد.”

Vihari تا به حال بازی یک بازی در Hagley بیضی و ارزیابی او این است که زمین را صاف در نهایت.

“من یک هند یک بازی در اینجا و این چیزی است که من در برقراری ارتباط به هم تیمی های من است که آن را انجام نمی دهد بسیار پس از اولین جلسه و آن را واقعا مسطح کردن پس از آن.

“را در روز سه و چهار. این بازی با توجه به تخیل ما. این نمایشگاه چوگان” او مورد بررسی قرار گرفت.

او گفت: Kyle Jamieson پنج-حمل و نقل چوگان به خوبی سزاوار.

“او خواهد شد بسیار گزاف گویی بیشتر از دیگر پرتاب کنندگان و گزاف گویی اضافی که توسط یک عامل در این نوع از رزین است که در آن فنری و خیلی بیشتر اسفنجی از هند آهنگ.

“بازی او را در frontfoot توپ ها خطرناک تر از بازگشت از ظهر و یا کوتاه توپ. Jamieson deservingly پنج ویکت. “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>