NZ مقابل IND تست دوم | کنندگان هند را با 5 ویکت قبل از ناهار در روز 2

سرعت سه نفر از Jasprit Bumrah محمد شامی و Umesh Yadav آمد تمام اسلحه فروزان به هند کاهش می یابد نیوزیلند به 142 برای پنج در ناهار روز دوم آزمون در روز یکشنبه.

نیوزیلند به ثمر رساند 79 اجرا می شود در این جلسه اما Bumrah (1/35 خاموش 15 اور) و محمد شامی (2/45 در 15 اور) نگه داشته تا فشار با پشتیبانی خوب از Umesh Yadav (1/32 در 14 اور) که او نیز در زمان گرفتن خوب در حال اجرا به عقب خاموش Ravindra Jadeja را (1/10 در 4 اور) بولینگ.

در, شکست, ضربه فیلم های پورنو کار Watling (0) و کالین د Grandhomme (8) بود که در چین با میزبان انتهایی 100 اجرا می شود.

هند تا به حال به ثمر رساند 242 در نوبت اول.

 

برای نیوزیلند تام Latham (52 خاموش 122 توپ) به ثمر رساند ریگ نیم قرن اما هیچوقت حل و فصل پس از شروع جلسه صبح به عنوان Bumrah ضرب و شتم او را در موارد متعدد.

New Zealand's Tom Latham reacts after scoring a half century during play on day two of the second cricket test between New Zealand and India at Hagley Oval in Christchurch, New Zealand, Sunday, March 1, 2020.

نیوزیلند تام Latham واکنش نشان می دهد پس از به ثمر نیم قرن طول بازی روز دوم کریکت آزمون بین نیوزیلند و هند در Hagley بیضی, Christchurch, New Zealand, یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AP

 

سرعت سه نفر سمت راست ضربه ظهر از شروع با یاداو از بین بردن تام Blundell (30 خاموش 77 توپ) با یکی که آمد پشت در با زاویه به عنوان کاسه رفت کمی گسترده کردن چین.

Bumrah بود که مرگبار پس از صبح و سپس حذف کین ویلیامسون (3). نیوزیلند کاپیتان گرفتار شد در دو ذهن به یک تحویل که ناهموار بازگشت و در زمان خارج از لبه زمانی که او رفت و برای نیم دل jab.

راس تیلور (15) خود را از دست داده صبر و پا به آمار Jadeja در برابر نوبه خود و توپ ballooned به سمت عقب نقطه با Yadav مصرف به خوبی مورد قضاوت قرار گرفتن. شامی است که از خارج از رنگ در این تور تا کنون شد و در نهایت در مخلوط زمانی که او فریب Latham با کلاسیک.

این چپ دست بود و تلنگر به دور رفتن و تحویل زیرک بادپا یکی رو به حرکت در. درب بازکن شانه اسلحه خود را نه مقاطعه در اواخر جنبش که آشفته می کرد.

شامی و سپس رو وحشت زده و عصبی هنری Nicholls (14) با تحویل که منعکس سایه بیشتر و ضخامت لبه گرفته شده است به خوبی توسط یک غواصی, Virat Kohli در دوم لغزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>