NZ مقابل IND تست دوم | نیوزیلند در نظر دارد به هند مبارزه در هر اینچ

چمن سبز در سطح استقبال سرخپوستان در Hagley بیضی شکل است. این زلاند نو در حال و نه در خلق و خوی به تن یک اینچ به عنوان سرخپوستان به دنبال به میدان سری.

جالب به عنوان خوانده شده: Kapil doffs کلاه به کیوی قوام

و هند موفق به کسب فقط یک تست در این کشور در طول 30 سال است. این یک خواستار بپرسید.

جدید زلاند انتظار می رود به بازی یک درز حمله در اینجا با شیر دل نیل واگنر در آینده برای al ard پاتل.

همچنین بخوانید Rahane نظرات: NZ مقابل IND تست دوم: اشتباه در مورد کیوی Rahane مشاوره به همکاران

متنوع حمله

در مشاهده خواهد بود یک ولتاژ بالا کیوی سرعت حمله با Wagner, the hustler با کوتاه خود را سخت تن به تن مسائل پیوستن کلاسیک چپ-راست جدید-توپ جفت ترنت Boult و تیم Southee, را فراموش نکنید بالابر و حرکت Kyle Jamieson یا کنترل و چرخش از کالین د Grandhomme.

همچنین بخوانید: Prithvi پرش تمرین با تورم پا تماس گرفته شود در روز جمعه

هند به احتمال زیاد به ایجاد یک تغییر. Ravindra Jadeja انتظار می رود که در صورت R. Ashwin.

این اساسا یک حرکت برای تقویت هند پنبه حلاجی شده با چپ دست Jadeja تبدیل شدن به جامد و قادر به ساخت یک نوبت با عاقلانه strokeplay در سال های اخیر است.

با توپ Jadeja ارائه می دهد کنترل دارای یک پایان تا می توانید انتخاب کنید تا یک حلقه یا دو. در دوم نوبت Jadeja اگر توپ مدتها می تواند یک عامل است. به بالا از آن همه او است در میان بهترین در تمام طول دونده در جهان است.

باید منصفانه به Ashwin او دگرگون خوبی در ولینگتون انجام این کار دشوار در برابر باد, گرفتن برخی از رانش و شیب و اسکالپینگ ، اگر هند به حال به مشکلات اجرا شود با آن پنبه حلاجی شده او می توانست برگزار جای خود.

اما پس از آن هندوستان می یابد خود را در یک وضعیت که در آن نیاز به تقویت آن پنبه حلاجی شده را در آن پرتاب کنندگان کافی اجرا می شود برای یک پیروزی فشار. و این جایی است که خشک شدن اجرا می شود از Ashwin را بید ساخته شده است که او را در معرض خطر. این تیم به نظر می رسد او را به عنوان یک طفیلی.

همچنین بخوانید: از تاثیرگذاران در کریکت هند در نیم قرن گذشته

آن را دشوار تماس بگیرید و اگر Ashwin می یابد خود را کاهش یافته است, او می تواند نظر خودش را بد بخت. با توجه به این تیم نیاز به دور از قاره او را به کشف خود حلاجی موجو.

هند خواهد بود به امید پیروزی در بازی شیر یا خط و قرار دادن نیوزیلند. در یک fresh, green, آهنگ هندی سرعت حمله می تواند نیش. اما Jasprit Bumrah و Mohammed Shami را به زمین توپ و اجازه می دهد آن را به نوسان. اگر آنها به دنبال حرکت کردن درز آنها را به کاسه خوب طول نمی بازگشت از ظهر.

سخت تر مسیر

و اگر هند از دست می دهد بازی شیر یا خط آن مواجه است بسیار سخت تر راه به پیروزی. طرف برای پیدا کردن تعادل بین جرم و دفاع.

هند ضربه نمی توانیم به یک دفاعی شیار و اجازه می دهد کیوی bowlers به دیکته کردن بازی. Kohli و مردان خود را برای برنده شدن در این بازی ذهن. سرخپوستان را مجبور به فشار نیوزیلند pacemen کردن بازی خود را-برنامه ریزی و انجام این کار بدون اینکه بی پروا.

کلید موفقیت در نیوزیلند زمین است به بازی توپ دیر است. این نوع از شرایط که در آن شما عجله عکس های خود را و یا رفتن در توپ با دست سخت; وجود دارد یک کمربند انتظار که فقط.

استفاده از بازی توپ در اواخر این است که شما پوشش برای جنبش و باید از این فرصت به محل سکته مغزی خود را. فقط سازمان دیده بان چگونه کین ویلیامسون خفاش ها در این شرایط است.

او نقش توپ اواخر و بدون هر گونه اغراق آمیز جنبش است. همه چیز در مورد batsmanship اندازه گیری واضح و دقیق است. و او بار توپ.

خفیف تر باد

باد در Hagley بیضی شکل است و نمی رود به عنوان بزرگ به عنوان یک عامل در حوضه رزرو. بنابراین ضربه نمی خواهد که مشکلات برگزاری خفاش و تنظیم خود را پشت آسانسور در برابر سفت نسیم.

نیوزیلند قدرت برنامه ریزی و اجرای. هند برای مقابله با کیوی حرکت می کند. این یک بازی شطرنج واقعا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>