هند کاپیتان Virat Kohli, در روز جمعه گفت که او آموخته است درس مهم در back-to-back فوق العاده بیش از پس از اتمام مقابل نیوزیلند.

“وجود دارد چیزی جدید من آموخته ام در گذشته زن و شوهر از بازی: هنگامی که مخالفان است به شما آرامش تا پایان و سعی کنید به آمده به عقب” Kohli گفت.

هند کاپیتان گفت: داشتن بیرون می آیند پیروز در دو دوره متوالی سوپر اور برای اولین بار ثابت می کند شخصیت تیم است.

دو در دو

“ما نمی تواند خواسته اند برای بیشتر بازی های هیجان انگیز ما هرگز بازی فوق العاده اور قبل از و در حال حاضر ما موفق به کسب دو. این نشان می دهد که شخصیت تیم” Kohli گفت.

اگر چه Sanju سامسون را ندارد هر سهم قابل توجهی در مسابقه Kohli گفت: او در ابتدا فکر می کردم از ارسال کرالا رودخانه در سوپر بیش در کنار K. L. Rahul اما در نهایت ذهن خود را تغییر. “در ابتدا ما فکر باز با سامسون و KL در سوپر بیش از, اما پس از آن زمان به من گفت که من باید بت به دلیل تجربه و گزینه های من,” او گفت:.

“او (Rahul را) دو اعتصاب بودند بسیار مهم و سپس شما بد گویی کردن توپ به شکاف و تیم خود را بیش از خط. Sanju شد بی باک در بالای سفارش. او سعی کردم به حرکت به دور او باید پشت خود را.”

ستایش برای Saini

Kohli همچنین lavished ستایش در جوان هاي Navdeep Saini رفت wicketless در روز جمعه.

“Saini قابل توجه بود با سرعت خود را دوباره. ما بسیار مفتخر است با راه ما رفت و در مورد آن,” او گفت:.

Man-of-the-بازی Shardul Thakur که به پایان رسید با آمار و ارقام از دو 33 و نیز دگرگون مهم گذشته بیش از که در آن نیوزیلند مورد نیاز فقط هفت اجرا می شود گفت: “من احساس خوبی ما را برای چنین ناخن جویدن پس از اتمام ما نمی تواند خواسته اند برای هر چیزی بیشتر در این دو بازی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی