اوباما و بایدن انتشار تصویری از چت به عنوان بخشی از دیجیتال کمپین

داشتن منتشر شد تیزر و تریلر از آن در طول هفته مبارزات انتخاباتی از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن راه اندازی یک ویدیو در روز پنج شنبه از بحث بین آقای بایدن و رئیس سابق خود, باراک اوباما. این دو نفر در مورد همه گیر نژاد در امریکا و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این مسائل است.

این تصویری است که بیش از 15 دقیقه, شد, منتشر شده در چند سیستم عامل رسانه های اجتماعی بخشی از یک کمپین است که انتظار می رود که عمدتا مجازی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر هنوز هم مواج در آمریکا

 

“من خیلی اعتماد به نفس است که شما در حال رفتن به قادر به مقابله با COVID در راه است که کشورهای دیگر با ما انواع منابع در برخورد با آن را در حال حاضر — است که هوشمندانه” آقای اوباما می گوید آقای بایدن در این ویدئو. “من اعتماد به نفس است که شما در حال رفتن به در واقع گوش دادن به کارشناسان و شما در حال رفتن به توجه به علم” او می گوید.

آقای اوباما در سخنان یک محجبه مرجع به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتقاد خود را برای دست زدن به ویروس و پاسخ از جمله خود تمایلی و اواخر ارتقاء از ماسک استفاده sidelining از کاخ سفید همه گیر مشاور آنتونی Fauci و فشار متحده و مدارس به باز کردن.

 

شصت درصد از رای دهندگان ثبت شده از سایتهای Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر همانطور که در واشنگتن پست و شبکه خبری ABC نظرسنجی انجام شده در ماه جولای 12-15.

در یک نقطه در بایدن-اوباما تصویری آقای بایدن می گوید پسرش کمال که در اثر یک تومور مغزی در سال 2015 می تواند از دست داده اند و بیمه بهداشت و درمان در مراحل نهایی بیماری خود را اگر نه برای Obamacare به محاوره نام برای اوباما-عصر قانون خدمات درمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته بود دادگاه برای سرنگونی در ماه ژوئن.

آقای بایدن به تشریح اهداف خود برای بهبودی از این بیماری همه گیر به آقای اوباما از جمله کمک به کسب و کار کوچک سرمایه گذاری در مهد کودک و زیرساخت ها است.

“اما این مرد [ Mr تهمت] در دادگاه است که در وسط یک بیماری همه گیر در تلاش برای از بین بردن حفاظت از یک صد میلیون نفر شرایط موجود. من فکر نمی کنم او هر گونه حس همدردی و یا هر فکر نمی کنم او می تواند شریک در همه” آقای بایدن می گوید.

 

بحث حرکت به نژاد و پلیس و همچنین اقتصادی معایب رو سیاه و آقای بایدن که از اظهارات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به تقسیم مردم در برابر هر یک از دیگر.

“این مرد [ Mr تهمت] است و ایجاد یک حس وجود دارد که مردم در حال بیدار شدن از خواب به او زد توسط عمد تقسیم مردم از لحظه ای او پایین آمد که پله برقی. و من فکر می کنم مردم در حال حاضر رفتن ” من نمی خواهم بچه در حال رشد که در راه است.'”

آقای اوباما همچنین تایید آقای بایدن شخصیت در این ویدئو — یک تم مکرر که حامیان بایدن کمپین بازگشت به.

“من دیده ام شما را با خانواده هایی که رفته اند از طریق فجایع و, و چیزی که من اعتماد به نفس در جو است که قلب خود را و شخصیت خود را. و این واقعیت است که شما در حال رفتن به قادر به دوباره سوار این نوع از حکومت است که در مورد مراقبت از مردم و مردم به ارمغان می آورد با هم,” او گفت:.

در میان رای دهندگان ثبت نام آقای بایدن رهبری آقای ترامپ 55 به 40 درصد عنوان هر واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی. همان نظرسنجی می بیند آقای بایدن به احتمال زیاد (با 24 امتیاز) از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به متحد کردن کشور (24 نقطه منجر شود) و به احتمال زیاد (17 امتیاز) برای درک بهتر مشکلات “مردم مثل شما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>