اگهی | Sushant Singh Rajput در پشت برگ های کوتاه اما درخشان میراث فیلم

سی و چهار سال سن به سختی به یک دهه در دنیای سرگرمی و یازده عجیب و غریب فیلم پشت سر او. Sushant Singh Rajput حقش خیلی بیشتر از همه آنها — زندگی, فیلم, نقش, ستایش دیگران و خود را با توجه مکانی در آفتاب — اما نمی تواند برای نشیب های پلیسی و یو پی اس و فراز زندگی از زندگی خود را. او یک آبی واقعی ستاره تیراندازی که در پشت برگ های کوتاه — قبل از موعد مقرر به صورت مختصر — اما درخشان میراث از فیلم.

به طور منظم پسر درب بعدی یک سوپراستار حتی قبل از او در زمان اولین گام به هندی سینما در سال 2013. او عرضه در تلویزیون در Balaji Telefilms’ Kis Desh Mein Hai Mera Dil (Star Plus) و رسالت خود را به همه به عنوان Manav Deshmukh در Balaji Pavitra Rishta (Zee TV) یک نقش که او در کیسه های بسیاری از یک جایزه. Manav بود تاکید کرد با صداقت و بلوغ و صادقانه آن چیزی است که خودی صنعت به یاد داشته باشید Rajput به عنوان.

او در فرم بالا در صفحه نمایش بزرگ اولین بار در سال 2013 — آبیشک کاپور Kai Po Che بر اساس Chetan Bhagat را سه اشتباهات زندگی من — به عنوان یکی از سه زمامدار روم قدیم از دوستان بر روی آنها فیلم استوار است. داستان شخصی انشعابات از سیاست و ایدئولوژی بود کریکت به این موضوع که لباسهای بافتنی شکسته پارچه های اجتماعی. Rajput بازی Ishaan یک نا امید و عصبانی و آشفته محلی کریکت که می خواهم طعم بی قراری خود را برای کمک به یک کودک فقیر علی در نهایت تبدیل شدن به بهترین رودخانه های کشور است. شما نمی تواند چشم خود را خاموش او را بر روی صفحه نمایش و آخر سمت چپ یک توده در گلو کاملا مانند ناگهانی خلاء عبور خود را ایجاد کرده است در میان تحسین خود را امروز.

سه سال بعد Rajput در آغوش کریکت دوباره در یکی از بزرگترین بازدید حرفه ای — Neeraj Pandey M. S. Dhoni: The Untold Story (2016). در راه رفتن رفتار و نگرش او سعی در درونی تمرکز و استقامت سابق هند کاپیتان اما هرگز تصمیم به تبدیل شدن به یک “تظاهر” Dhoni از خارج است. “ماهی maar raha hai (ماهی است که هدف قرار دادن آن را) زد:” یک فن در فیلم است. یکی دیدم شبیه هیجان و برق فوریت و همچنین بسیاری از مرطوب چشم تشویق برای Rajput به عنوان ماهی بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

بسیاری به یاد داشته باشید او را به عنوان بسیار سختکوش بازیگر که هم در زمان غرور در industriousness آورده و چیزی از خود را به هر یک از اجراهای او. وجود ذاتی انرژی و پویایی جوانی خود و مقبول بودن و عجیب ریشه ستاره با کیفیت فوق العاده صفحه نمایش با حضور به بوت. آن را channelised واقعا به خوبی در فیلم هایی مانند Maneesh Sharma را Shuddh Desi Romance (2013) در مورد افراد جوان در عشق, تعهد, زندگی می کنند-در روابط و ازدواج. اما او سعی کرد به براکت خود را در جوانی عاشقانه های منطقه.

وجود دارد duds مانند دینش Vijan را Raabta (2017) که در آن Rajput ساخته شده بود برای قرار دادن جذابیت خود در اوردرایو یا اخیر درایو (2019) در Netflix بکشد به Tarun Mansukhani کارگردان که careened به نیستی. اما با وجود آن نمی شود بنابراین آشکار به بسیاری از Rajput نگه داشته و ساخت بسیار جالب انتخاب که آیا آنها آمار روزنه داستان دیگری است. او تصمیم به بازی در یک نقش کوچک در RajKumar Hirani را PK (2014) شد سرب در Dibakar بانرجی را بلند پروازانه Detective Byomkesh Bakshy (2015). در این زمان سیاسی polarisation او تصمیم به بازی یک مسلمان pitthu (پورتر) منصور که حمل و نقل زائران و توشه خود را به و از Kedarnath در سال 2018 فیلم به همین نام توسط آبیشک کاپور.

او هرگز مناسب در هر قالب نیست متعلق به هر اردوگاه در بالیوود ایستاده بود و جدا از جمعیت است. او یک “بیگانه سوپراستار” کاملا مانند یک Shah Rukh Khan با مشابه جذابیت پسرانه در مورد او.

سال گذشته او به نظر می رسد به عنوان یک baaghi (شورشی dacoit) در 70s Chambal در آنچه که مسلما بهترین فیلم های خود را حرفه ای — Abhishek Chaubey Sonchiriya. به دنبال آن یکی از بزرگترین بازدید — Nitesh Tiwari Chhichhore. در حالت ایده آل 2020 باید زمان برای او را به اوج اما سال تصمیم به بازی بی رحمانه با او آن را به عنوان با بسیاری از دیگران است. وجود دارد یک دسته از پروژه کنار گذاشته از جمله Shekhar Kapur را Paani یک فیلم پس از قلب خود را. در حال حاضر Mukesh Chhabra بازسازی The Fault in Our Stars با عنوان Dil Bechara است که همه ما باید در سمت چپ او.

در Sonchiriyaعنوان یک استعاره برای یک پرنده نادر از رستگاری. “Apni apni Sonchiriya, apni apni mukti” می رود یک خط در این فیلم است. این همه در مورد یک سفر به سوی پیدا کردن خود پرنده از رستگاری. در این فیلم Rajput نیز تصمیم به رفتن در سفر خود به بی نهایت برای پیدا کردن رستگاری که زندگی نمی تواند به او بدهد. یک سفر است که او سوار بر راه بیش از حد به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>