عجیب و غریب زن: دیدار Madhurjeet Sarghi این Chhapaak وکیل هر کس صحبت کردن در مورد

تعدادی از Chhapaak بینندگان ممکن است تحسین Archana Bajaj های سخت به عنوان ناخن اما همدلانه وکیل از حمله با اسید بازمانده Malti (Deepika Padukone); چند اما می دانم از کمال بازیگر در پشت شخصیت — Madhurjeet Sarghi.

او برجسته و سنگین حضور بر روی صفحه نمایش باعث می شود آن را آسان به فرض که او نه فقط کسی که به طور تصادفی راه می رفت به این فیلم و این نقش اما یک هنرمند از برخی از کالیبر برداشت با حق فکر و نیت. کنجکاو به دانستن بیشتر در مورد او با من در یک بیت از یک تعقیب غاز وحشی را امتحان کنید و رسیدن به حرفه ای. تنها در نهایت به عقب نشینی آشکار اتصال شخصی اش — مدیر-شوهر Anurag سینگ (Kesari, محبوب, پنجابی, فیلم Jatt & Juliet و Punjab 1984) — و من به زودی خودم نشسته در سراسر جدول در Oshiwara ،

زندگی پس از Chhapaak

اگر نه به طور کامل شگفت زده Sarghi است که کمی خوشحال ما در تسریع. شاید به دلیل طنز بودن خوب بازیگر هندی سینما است که هر مخاطب ممکن است عاشق شخصیت خود را در فیلم آنها به احتمال زیاد نه به تشخیص شما در خیابان. اتحاد Chhapaak تغییر کرده است ؟ است قدردانی ریختن ؟ “افرادی هستند که گرفتار شده در جاده ها به من بگویید که آنها را دوست من. من مانند اعتبار سنجی” او می گوید.

اما برای Sarghi تغییر در نگرش نسبت به او است نه به عنوان مهم به عنوان اینکه او چگونه خودش تبدیل کرده است در. “این فیلم تا به بهبود زیبایی شناسی سینما; از نظر چگونگی رویکرد یک نقش است. من احساس غنی شده. هر چیز دیگری که اتفاق می افتد یک جایزه است.” بازیگر کاملا ذن و خود effacing در مورد آن: “آن را به خوبی نوشته شده و با دقت گردد اسکریپت. تمام من مجبور به انجام خدمت اسکریپت. نقش است به طوری که هر کس می توانست آن را انجام داده اند به دست آورده و ستایش است.” همه که Sarghi نگران بود همه از طریق ساخت این فیلم بود که به سرهم بندی کردن و تا فرصت فوق العاده است که راه خود را.

A still from Chhapaak

صفحه تماس

او ممکن است بازی یک چاشنی وکیل بر روی صفحه نمایش است اما این بازیگر هرگز به دادگاه قبل از. “من حتی نمی دانند که کامل شکل پیل” او به یاد می آورد. او به طور خلاصه به ملاقات Aparna Bhat واقعی-زندگی وکیل از Laxmi Agarwal (كه شخصیت او بر اساس) هنگامی که او آمد از دیدن در یک بار. در واقع یک فرد او تکیه زیادی برای ورودی بود پسر عموی است که اتفاق می افتد به یک قاضی.

اقدام برای زبان و ادبیات انگلیسی فارغ التحصیل از Jalandhar رود در راه بازگشت به تئاتر روز در کالج. علمی و ادبی محیط زیست در خانه — مادر Tejinder Kaur, بازنشسته, استاد, ترانه سرا و نویسنده و پدر Harjit سینگ دکترا محقق سابق Doordarshan کارمند و پنجابی فیلمساز — تنها کمک در تحریک علاقه بیشتر است. خواهران و برادران نیز همه به عنوان فرهنگی تمایل — فیلمساز و خواننده برادران و Kathak رقصنده ، “ما یک bhaand خانواده (خانواده هنرمندان),” او می خندد.

شوهر Anurag سینگ است که دیگر صدایی از هیئت مدیره. او دوست دوران کودکی; هر دو مادران آنها مشغول به کار بودند در همان بخش در دانشگاه. “او زمانی که من در آن متولد شد و او در بازدید از بیمارستان با مادرش به دیدن من,” او می خندد. آنها همچنان به دوستان حتی در ازدواج و وحشیانه صادقانه در مورد هر یک از دیگر کار می کنند. او دیده است و دوست Chhapaak و می خواهد به تماشای دوباره آن را به بحث در مورد آن در عمق ، او بار خوانده شده فیلم خود اسکریپت به ارائه بازخورد از یک بازیگر دیدگاه.

آن را آسان گرفتن نقش پست در حال حرکت به بمبئی پس از ازدواج هر چند او می گوید این شهر احساس مانند صفحه اصلی; هنوز هم می کند. Na Aana است Des Laado در رنگ تلویزیون زد که برای چهار و نیم سال یک موفقیت بود و حمایت مالی اما او علاقه از دست رفته زمانی که داستان در زمان جهش و همه چیز شروع به گرفتن راه بیش از حد کشیده. او همچنین یک نقش کوچک از مانتو, خواهر در ناندیتا داس biopic.

نیز وجود دارد یک دوره طولانی از افسردگی برای مقابله با در وسط همه به دلیل عدم وجود کار می کنند. پس از آن بود که او شروع به کار بر روی خود را. او را شرعا خواندن یک داستان و یا شعر هر روز چیزی در او نگه می دارد تا تاریخ را به نگه داشتن ذهن او زنده و محور. Sarghi نیز در ارتباط با گروه آگاهان-E-قلم است که مراحل اجرای انفرادی از داستان است. “من شده اند و بدون کار برای یک روز پس از. داستان, مانتو, Mohan Rakesh… من نگه داشته اند انجام چیزی و یا دیگر” او می گوید. برخی از جشن داشته اند اجرای موهان Rakesh را Uski Roti و راجندرا سینگ بعدی را Lambi Ladki.

Sarghi on stage

بودن Bajaj

در میان این بزرگترین نقش را در تاریخ Chhapaak آمد راه خود را از آبی است. همه به خاطر او تصمیم گرفت برای تغییر رستوران در تفرج با مادر و ضربه به مصاحبه مدیر Gautam Kishanchandani و دستیار او Desh دیپاک که berated او برای پاسخ به استماع پیام. “من نمی دانم که چگونه من صرف دیدن آنها می گوید:” Sarghi که رفت برای ‘وکیل آزمون’ به عنوان او آن را خواند و پس از یک هفته آماده است. آن 3 ژانویه 2019 او به یاد می آورد و نمایش فیلم برای بازیگران و خدمه اتفاق افتاده دقیقا یک سال پس از.

وجود صداقت و شفافیت با این که او به شما می گوید که او نه به عنوان طبقه بندی شده اند به عنوان Archana Bajaj که او نه بلند پروازانه فقط خوشحال basking در قدردانی. وجود ندارد مدیر عامل و یا روزنامه نگار در اطراف هیچ مجموعه ای از عکس ها به زمین به مطبوعات مصاحبه مدیران و تولید کنندگان به طور یکسان و بدون تعقیب برای lucre تنها خوب نقش اساسی حتی از ظهر تعدادی از صحنه ها و دیالوگ مهم نیست. “من از موش نژاد,” او می گوید: حتی در حالی که فقط در شروع آن است. در حال حاضر او در حال کار بر روی یک داستان دراماتیک خواندن و عملکرد دیگری موهان Rakesh داستان Gunaah Belazzat. Sarghi امیدوار است که بیشتر مردم به تماشای Chhapaakکه بیشتر Archana Bajajs می آیند راه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>