نوای گورو Kelucharan Mohapatra

نسخه نهم از Kelucharan گنا Keertanam جشنواره سرپرستی و برگزار شده توسط دکتر Aparupa Chatterjee, هنری, مدیر Odissi رقص شرکت و ODC در ارتباط با Nalanda رقص و مرکز تحقیقات ارائه شده در Kanakasabha.

“Guruji پشت پر جنب و جوش که خاطرات را با ما باشید برای یک عمر. این وظیفه شاگردان به حمل به جلو خود را بی بها میراث در انجام آموزش و شناخت شایستگی هنری در محیط زیست ما” می افزاید: Aparupa.

ODC هدف در یک تبادل فرهنگی بین المللی و جهانی هنرهای ابتکار از طریق تشویق امریکا به دنیا آمد Odissi دانش آموزان را به Odissi رقص در Srjan سبک بازگشت به جامعه است.

Preetisha Mohapatra دختر و شاگرد Sujata Mohapatra شروع با یک Vinayaka stotram. او همچنین انجام pallavi در ‘Purnanga baradi’ با شسته و رفته بدن خطوط.

Aleena Acharya را Yahi Madhava بود احساسی سفر آوردن چنگال رادا. این ashtapadi طراحی شده توسط Kelucharan Mohapatra راه اندازی شد در Sindhubhairavi, طالع Triputa.

جهلم market squared nh ارائه شده ‘Bhakti,’ یک abhinaya بر اساس چوخا تالاواری میله را abhangs حمل و نقل بینندگان معنوی و هواپیما. چوخا تالاواری بود قرن 14 سنت ماهاراشترا.

موسیقی تشکیل شده توسط Manoj دسای طراحی و ارائه شده توسط جلوم قطعه بود غرق در حساسیت.

Aruna Mohanty روشن از طریق رسیتال که قهرمان است و نه مربوط به بدون ضد قهرمان. Pratinayaka یک مفهوم مبتنی بر زیبایی شناسی در هند که در آن او است که یک نمونه اولیه از Nayaka. تحقیق مواد ارائه شده با روش خلاق توسط Aruna اضافه شده به ویژوال لذت.

“بنابراین من شما هستند” این وجودی مونولوگ از Pratinayaka در هر سن در اساطیر هندی بود تکرار Aruna. در Satya yuga آن Narasimha و Hiranyakashipu در Treta yuga — راما و Ravana در Dwapara آن کریشنا و Kamsa و در Kali yuga کالی خود را Pratinayaka. شیطان و الهیات ارائه شده توسط هر دو nayaka و pratinayaka کشف شود می تواند در هر كس در هر انسان است.

متن از Bhagavata Mahapurana شعر و ارتباط با قیدار میشرا ترکیب موسیقی با Ramhari دس ریتم ترکیب Dhaneswar نوکر و Bijaya کومار, باریک, رقص choreography by Aruna Mohanty فعال جامع و قانع کننده تولید.

Aparupa Chatterjee ارشد شاگرد Ratikant Mohapatra و سابق مجموعه رقصنده از Srjan انتخاب Brajaku chora asichi یک اوریا abhinaya قطعه در آناندا Bhairavi و قانع کننده در تجسم خود را. جذاب ترکیب توسط گورو Kelucharan Mohapatra بازتاب بی انتها, غریزه مادری, عشق و صبر مادر Yashoda در بی پایان او تلاش برای قرار دادن کریشنا به خواب ارائه شده توسط Aparupa با یابم vatsalya رسا.

Aparupa و شاگردان ارائه هوشمندانه طراحی شده ‘Vande Mataram’. مجموعه ای در raag Desh به خوبی طراحی شده و هماهنگ ارائه گروه به رهبری Aparupa Chatterjee شامل Yashaswini Rraghuram, Divya Srinivasa, Divya Chowdhary, Tanvi پراساد و Pritika بهداشت ،

داستان از راما و کریشنا

کامل تکنیک و جلا فضل بودند نشانه های Sujata Mohapatra ارائه انتخاب گزیده ای از رامایانا.

پوشیدن نقش های متعدد با تغییرات سریع در موضع Sujata منتقل جوهر از این حماسه با مهارت و چشمگیر طرح.

پس از یک سری از Odissi قطعات Sukanya کومار ارائه tillana در Brindavana Saranga به دنبال Sammohana کریشنا stotram در Bharatanatyam فرمت. او ارائه شد سریع هم آمیختن با مجسمه مواضع و مناسب bhava انتقال حس آرامش متانت.

آن خانه زمین برای دیپاک Mazumdar, ارشد, بازیگر, فارغ التحصیلان و استادان از Nalanda. به عنوان مرسوم او نهفته با دلاوری هایش در abhinaya.

کریشنا غالب بر Yashoda به او بگویید یک بستر زمان داستان است. به عنوان او مربوط داستان راما کریشنا می یابد اتصال و سفارشات Lakshmana به او سلاح های خود را. Yashoda, معصوم, مادر ویژگی های این رفتار به برخی از سحر و جادو و چشم زخم طلسم. شعر از کریشنا Karnamrutam به صراحت بیان شده از طریق ارتباطی صورت.

Vaidehi Rele, نوه Kanak Rele ارائه Sundara Gopalam از Krishnashtakam با دخالت.

Mera Shyam توسط Utsav موسیقی تولید شده و conceptualised توسط چرچیل Pandian موسیقی به ثمر رساند Praveen D رائو جالب بود سنتز شعر و موسیقی و حرکت و حالات جمع و جور کپسول که برجسته کریشنا شناخت.

ارائه شده در خوبی گره بخش از Kuchipudi توسط Prateeksha كاشي Kathak توسط Rujuta Soman, Bharatanatyam توسط Vaidehi Rele, Odissi توسط گروهی از ODC, Mera Shyam جشن کریشنا به عنوان عاشق الهی. این یک همزیستی, نمادين توالی نشان می دهد که چگونه jeevatma است که همیشه در تعقیب Paramatma.

خلاصه بعد از یک مقدماتی گروه توسط گروه Prateeksha باز با Pravesha Dharuvu از Satyabhama.

Shakunalu Dharuvu راه اندازی شد در Mohanam و Chaturashra Ekam.

Rujuta Soman نمایش میرا. از طریق چالاک حرکات او به ارمغان آورد استقلال میرا عشق و ارادت.

Vaidehi Rele ارائه کریشنا ashtakam از vallabhacharya در Ragamalika, talam Adi. در هم آمیخته با slokam Kasturi tilakam و nritta jatis توصیف ظاهری و درونی کیفیت کریشنا قطعه ارائه شد با ظرافت و elan.

در نتیجه ODC ارائه Chandana Charchita, ashtapadi طراحی شده توسط Aparupa. مجموعه ای در abhang سبک موسیقی توسط O. S آرون در آن همه چیز در مورد کریشنا شوخی با gopis در Brindavan به عنوان شرح داده شده به رادا توسط Sakhi. Gopis بشاش و شادی کامل بود آخر به Mera Shyam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر