Odisha بیمارستان ها تبدیل به نقاط 38 تازه موارد از سرطان موسسه

بیمارستان در Odisha به طور پیوسته تبدیل به نقاط مهم برای رمان coronavirus با تعداد پیشرو موسسات بهداشتی گزارش تازه COVID-19 موارد مثبت در روز شنبه.

همچنین بخوانید: خاموش کردن کل در Odisha را کاتک شهرستان تا ژوئن 8

به عنوان بسیاری از 38 موارد مثبت تشخیص داده شد در Acharya هریهر تحصیلات تکمیلی موسسه سرطان (AHPGIC), Cuttack گرفتن بیمارستان شمارش گذشته 100-علامت در 10 روز گذشته.

هند موسسه علوم پزشکی-Bhubaneswar بیش از حد گزارش شده 21 نفر از جمله چهار بیمارستان کارکنان. به طور مشابه, SCB کالج پزشکی بیمارستان در کاتک اضافه شده شش نمونه مثبت به آن چوب خط حساب کردن در روز شنبه.

این منطقه کاتک دولت بود رفتن را از طریق لیست از موارد مثبت در AHPGIC به تعیین که چگونه بسیاری از آنها مبتلا به سرطان. در روز پنج شنبه, 55 نفر از جمله 18 بیماران و مسئولین از بیمارستان در حال آزمایش مثبت است.

به گفته یک افسر ارشد تازه 38 مورد بخشی از اوایل دسته ای از سواب های جمع آوری شده از مردم جدا شده در AHPGIC. این AHPGIC برتر دولتی سرطان تسهیلات در شرق هند.

در Bhubaneswar بیش از 40 نفر از جمله بسیاری از کارکنان یک بیمارستان خصوصی بود با ویروس آلوده. این Bhubaneswar شهرداری شرکت کرده بود مهر و موم شده در این مرکز درمانی پس از تشخیص از موارد مثبت. در اوایل دولت اجرا MKCG بیمارستان, Berhampur و ایندیرا گاندی, بیمارستان, Rourkela هم تا به حال گزارش موارد مثبت و همچنین COVID-19 مرگ و میر.

در پی افزایش COVID-19 موارد مثبت, B. Geetanjali مدیر AIIMS-Bhubaneswar و گفته میشود که نوشته شده به کارکنان برای مقابله با این وضعیت.

“با افزایش تعداد موارد مثبت در کشور ما در حال حاضر نیاز به آماده شدن برای مقابله با افزایش تعداد COVID-19 مثبت بیماران در بیمارستان ما. این به این معنی بهینه سازی و از بین بردن بهداشت و درمان کارگران از غیر ضروری مناطق و ارسال آنها را در مناطق ضروری” او ذکر شده در نامه اش.

“بیماران باید بستری به طور مستقیم از بخش سرپایی مگر اینکه آنها در نیاز مبرم به درمان اورژانس که در این صورت باید آن را از طریق تلفات تنها. انتخابی پذیرش به بخش باید محدود شده و اگر متوقف نشده است” گفت: AIIMS-Bhubaneswar مدیر. همانطور که در حال حاضر AIIMS-Bhubaneswar گزارش کرده است بیش از 40 COVID-19 موارد مثبت از جمله اقامت پزشکان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>