این Odisha دولت روز یکشنبه برداشته 48 ساعت تعطیلی کامل از سه شهرستانها پس از این ادعا که هیچ جامعه انتقال COVID-19 رخ داده بود.

دولت عاقلانه ردیاب برای coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ

سه شهرستانها که در آن خاموش شد و به پایان رسید در 8 بعد از ظهر روز یکشنبه بودند Bhubaneswar, Cuttack و Bhadrak.

“ما متعجب و متحیر شد پس از تشخیص از COVID-19 موارد مثبت از Surya نگر و Bomikhal مناطق Bhubaneswar. در حال حاضر ما در بر داشت این است که این عفونت به حال ریشه در خارج متحده است. این نگرانی در مورد جامعه انتقال در حال حاضر ناپدید شد تا حد زیادی” گفت: Asit Tripathy, دولت, رئیس, منشی, در اینجا.

هیچ شواهدی وجود دارد بر اساس آن می توان نتیجه گرفت که جامعه انتقال در حال حاضر صورت گرفته است گفت: آقای Tripathy.

‘اجرای مهار’

“دولت های منطقه خواسته شده است برای به اجرا درآوردن استراتژی مهار در نقاط که در آن بیماران هیچ سفر تاریخچه و بدون علامت برای بقیه مستند دوره” او اشاره کرد.

آقای Tripathy به دادگاه تجدید نظر به مردم برای حفظ نظم و انضباط و به عجله به بازار به شدت بعد از خاموش کردن دوره است.

Coronavirus | دولت خط تلفن شماره COVID-19

در ضمن دو مطلب COVID موارد مثبت تشخیص داده شده اند در Bhubaneswar, مصرف کل موارد در دولت به 23. دو نفر در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده و پس از دوره نقاهت بعد از بیماری.

70 سال از Kapila پراساد منطقه بود که پس از بازگشت از استرالیا در مارس 22, دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او تا به حال شده است در صفحه اصلی قرنطینه پس از آن.

یک 29 ساله جوانان از Bomikhal داشت مثبت در طول فعال نظارت در این منطقه است. سه خواهر و برادر در Bomikhal قبلا تست مثبت است. آنها مشکوک به قرارداد coronavirus از پدر خود زندگی می کند که در بوپال و همچنین آزمایش مثبت است.

ایجاد کرد shutdown

این Ganjam منطقه دولت اعلام Matiasahi روستا به عنوان یک COVID-19 کانون. حدود 130 مهاجران از روستا تا به حال قرار گرفتن در معرض در مناطق آسیب دیده از Bhubaneswar. این روستا را به تعطیلی کامل از یکشنبه.

دولت نیز به دادگاه تجدید نظر به مردم در Goutam نگر و دادگاه منطقه در Bhubaneswar به ثبت نام آنها را با 104 تلفنی اگر آنها تا به حال به کار گرفته پستی بسته های تحویل داده شده توسط یک پستچی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

این مرد که گفته شده است که لینک به Tablighi Jamaat جمع آوری مذهبی در دهلی نو را تحسین کرد از پوری منطقه. او نوشته شده بود به عنوان یک پستچی در BJB نگر زیر پست از Bhubaneswar.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی