راجستان وزیر Ashok Gehlot روز پنج شنبه یک سوال مطرح شده بیش از بسته اقتصادی اعلام شده توسط اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در دو روز.

آقای Gehlot متهم مرکز نشان از عدم حساسیت و با ارائه تنها اعتبار و وام در طول ناراحت کننده دوره COVID-19 همه گیر و تعطیلی کامل از اقتصاد است.

“دولت مرکزی است متوجه نیست که نیاز فوری برای مردم فقیر این است که آنها را مستقیم پول نقد به عنوان فوری حمایت مالی به طوری که آنها باید برخی از آنها را به صرف. آن را تحریک تقاضا” آقای Gehlot توییتی.

آقای Gehlot با اشاره به این که تمام طرح های اعلام شده در این بسته اقتصادی شد و اقدامات بلند مدت به جز رایگان foodgrains برای دو ماه آینده. آنها نمی خواهد ارائه حمایت فوری به فقیر مهاجر کارگران و کشاورزان بی بضاعت, او گفت:.

‘امید’

“دولت مرکزی نیاز به اعلام کمک های مالی” رئیس جمهوری گفت:, و اضافه کرد که ارائه اعتبارات و وام نمی خواهد در خدمت هیچ هدف فوری. او گفت: مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح می تواند بارقه امید برای فقرا در مناطق روستایی به عنوان یک تامین اجتماعی اندازه گیری.

کار برای مهاجران

به عنوان خانم Sitharaman اعلام کرده بود امداد اقدامات MGNREGA خواهد اطمینان حاصل شود که فقیر و مهاجران کار زمانی که آنها رسیدن به خانه آقای Gehlot گفت.

در حالی که شاخص اشتغال طرح را ارائه امرار معاش امنیتی برای حداقل چند روز, این مرکز باید در نظر دادن دستمزد به همه ثبت نام MGNREGA کارگران برای مستند دوره او پیشنهاد کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی