ارائه می دهد پشتیبانی پور در T. N. قبیله ای دختر

یک آبشار از بورس های تحصیلی در حال آمدن است راه 17 ساله G. Dhevayani دانش آموز از یک ایل عشایری در نزدیکی مادورای که در صدر مدرسه در کلاس 12 امتحانات هیئت مدیره.

پس از خانم Dhevayani دستاورد گزارش شد در هندو, وللر موسسه فن آوری (VIT) یک تلقی دانشگاه ارائه شده کامل رایگان آموزش و پرورش در یک دوره از انتخاب او: B.Com یا BBA.

“با توجه به منحصر به فرد خود زمینه های اجتماعی ارائه خواهد شد و او دوره او می خواهد رایگان از هزینه. ما از او مراقبت شبانه روزی و هزینه های مسکن برای کل دوره از طریق حمایت از ما پیشرفت دانش آموزان روستایی (ستاره) برنامه” G. Viswanathan بنیانگذار و صدراعظم آلمان VIT گفت هندو. او همچنین خطاب به Tirupparankundram MLA P. Saravanan و مطمئن باشید تمام حمایت خود را به او. آقای Saravanan ارائه نمود که دانش آموز با یک شال وعده داده شده به لحاظ مالی به آموزش و پرورش است.

خانم Dhevayani می خواهد به مطالعه تجارت و کار در یک بانک. “پس از آن روز شروع شد و مردم خواستار شده است و ارائه برای کمک به. علاوه بر کمک به آموزش و پرورش هزینه های بسیاری گفت که آنها کمک خواهد کرد که با خرید کتاب و ارائه خانواده من با یک تلفن به ما یکی نیست,” او گفت:.

Virudhunagar MP B. Manickam تاگور هم صحبت کرد و مطمئن باشید آنها کمک مالی, او گفت:.

دانش آموز عمو, M. R. Murugan که یک رهبر جامعه است که در آن بسیاری از مردان هستند که پیشگویان گفت: دستاورد او الهام بخش بود.

“هیچ کس تا به حال به محور Dhevayani به مطالعه” او گفت:. خانواده نیست اما می خواهم او را به مطالعه در منطقه دیگر به عنوان آن ممکن است سخت به رفت و آمد در مورد شرایط اضطراری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>