افسر متهم به قتل Rayshard بروکس

دادستان آورده اتهام قتل در 17 ژوئن برابر سفید آتلانتا افسر پلیس که در شات Rayshard بروکس در بازگشت گفت که بروکس بود و نه یک تهدید مرگبار و که افسر لگد زخمی مرد سیاه و سفید ارائه شده و هیچ درمان پزشکی برای بیش از 2 دقیقه به عنوان او در حال مرگ افتاده بر روی زمین است.

بروکس بود که برگزاری یک تفنگ بی حس کردن او ربوده و از افسران و او بعد از آن در آنها در جریان درگیری, اما او در حال اجرا در زمان و 18 فوت و 3 اینچ از افسر گرت Rolfe زمانی که آقای Rolfe شروع به تیراندازی دادستان منطقه پل هوارد گفت: در اعلام اتهامات عنوان شده علیه.

“من او را!” دادستان به نقل از آقای Rolfe عنوان کرد و گفت.

جنایت, قتل, اتهام علیه آقای Rolfe, 27 حمل زندگی در زندان و یا اعدام اگر دادستان تصمیم به دنبال آن است. او همچنین متهم با 10 دیگر جرائم مجازات دهه پشت میله های زندان.

تصمیم به تعقیب آمد کمتر از پنج روز پس از کشتار در خارج از وندی رستوران را لرزاند یک شهر و یک ملت — در حال حاضر roiled از مرگ جورج فلوید تحت یک افسر پلیس را به زانو در مینیاپولیس در اواخر ماه گذشته.

“ما به این نتیجه رسیدند در آن زمان که آقای بروکس به ضرب گلوله کشته شد که او مطرح نیست یک تهدید فوری از مرگ” آقای هوارد گفت.

دوم افسر Devin برازنان, 26 ایستاده بود در بروکس’ شانه به عنوان او تلاش برای زندگی خود آقای هوارد گفت. آقای برازنان شد متهم با تشدید حمله و نقض سوگند خود را.

دادستان منطقه گفت: آقای برازنان است که همکاری با دادستان و شهادت خواهد شد گفت: این اولین بار در 40 جمله مواردی است که در آن یک افسر آمده بود به جلو به انجام این کار. اما وکیل آقای برازنان قاطعانه رد او توافق کرده بود پیگرد شاهد و گفت: او شفاعت گناه به هر چیزی.

یک وکیل برای بروکس’ بیوه هشدار داد که این اتهامات هیچ دلیلی برای شادی است.

“ما باید برای جشن آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان زمانی که ما یک تکه از عدالت مانند امروز. ما نباید به جشن و رژه زمانی که یک افسر پاسخگو” گفت: وکیل L. کریس استوارت.

بروکس’ بیوه Tomika میلر گفت: من برای شنیدن جزئیات جدید از آنچه اتفاق افتاده است به او شوهر خود را در دقیقه.

“من احساس کردم همه چیز را که او احساس فقط با شنیدن آنچه که او را از طریق رفت و آن را صدمه دیده است. آن صدمه دیده است واقعا بد است,” او گفت:.

خبر آمد در یک روز سریع تحولات مربوط به مسابقه و برابر عدالت است. جمهوری خواهان در کنگره پرده برداری از یک بسته از پلیس اقدامات اصلاحات. و حرکت به خلاص شدن از شر مؤتلفه بناهای تاریخی و نژادی توهین آمیز نمادهای برتر آمریکا در میز صبحانه با ساز از عمه Jemima شربت و مخلوط نان شیرین و پهن انداختن 131 ساله با نام تجاری.

بروکس’ قتل در شب جمعه موجب جدید تظاهرات در گرجستان سرمایه علیه خشونت پلیس پس از گاهی آشفته تظاهرات بیش از فلوید مرگ تا به حال تا حد زیادی درگذشت. آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد کمتر از 24 ساعت پس از بروکس درگذشت و وندی رستوران سوزانده شد.

آقای Rolfe اخراج شد پس از تیراندازی در حالی که آقای برازنان قرار داده شد روی میز وظیفه.

پیش از این دادستان اعلام آقای Rolfe وکلا با صدور بیانیه ای گفت این افسر ترس برای ایمنی خود و دیگران در اطراف او و توجیه بود در تیراندازی بروکس. آقای Rolfe آتش گشودند پس از شنیدن یک صدا “مانند یک گلوله و دیدم یک فلش در مقابل او” ظاهرا از این تیزر.

“آقای بروکس به شدت مورد حمله دو افسر و خلع سلاح یکی از آنها است. زمانی که آقای بروکس تبدیل شده و با اشاره به یک شی در افسر Rolfe هر افسر را منطقی بر این باور بودند که او در نظر گرفته شده به خلع سلاح غیر فعال کردن و یا به طور جدی آسیب او” وکلا گفت.

اما دادستان منطقه گفت: این تیزر که بروکس برگزار شده بود دو بار اخراج شد و در نتیجه خالی و دیگر یک تهدید.

آقای برازنان وکیل آماندا کلارک پالمر گفت: اتهامات علیه این افسر بودند بی اساس است. او گفت: آقای برازنان ایستاده بود زخمی در دست نیست شانه خود را برای یک دوره کوتاه از زمان — ثانیه — مطمئن شوید بروکس نیست باید یک سلاح است.

حدود 50 تظاهر کنندگان جمع آوری شد در پارکینگ رستوران — در حال حاضر سوخته پوسته با “RIP” و “Rayshard” اسپری رنگ در آن — به عنوان اتهامات اعلام شد. این خبر باعث شد چند مطرح مشت.

پلیس به نام شده بود به رستوران بیش شکایت از یک ماشین مسدود کردن درایو از طریق خط. یک افسر در بر داشت بروکس خواب پشت فرمان و یک نفس تست نشان داد او مست.

پلیس bodycam تصویری نشان داد بروکس و افسران نسبتا آرام و محترمانه گفتگو — “تقریبا خوشگذران” با توجه به دادستان منطقه — بیش از 40 دقیقه قبل از همه چیز به سرعت به خشونت تبدیل شد زمانی که ماموران سعی دستبند او را. بروکس کشتی با افسران برداشت یکی از بی حس کردن اسلحه و شلیک آن در یکی از آنها را به عنوان او را از طریق پارکینگ.

کالبد شکافی داشت که دو بار در پشت. یک شات سوراخ قلب خود, دادستان منطقه گفت. حداقل یک گلوله رفت و به یک خودرو که در خط وندی درایو-از طریق.

پس از بروکس به ضرب گلوله کشته شد او داده شد بدون توجه پزشکی برای بیش از 2 دقیقه با وجود آتلانتا اداره پلیس سیاست است که می گوید افسران باید ارائه کمک به موقع آقای هوارد گفت.

دادستان منطقه گفت: آقای Rolfe و آقای برازنان داده شد تا 6 بعد از ظهر در ژوئن 18 به تسلیم. او گفت که او می خواهم درخواست 50000 دلار اوراق قرضه برای آقای برازنان و هیچ وثیقه برای آقای Rolfe.

اتهامات منعکس کننده بالقوه “تغییر” در تحمل خشونت توسط پلیس گفت: کارن موریسون یک دانشگاه استاد حقوق که استفاده می شود یک دادستان فدرال.

آقای موریسون گفت: این نمایش تا به حال به طور کلی بوده است که ماموران پلیس در توجیه استفاده از نیروی مرگبار در یک مورد مانند این یکی که در آن شک تا به حال یک تیزر یا سلاح های دیگر است که می تواند باعث “شدید بدن آسیب برساند”.

در مینیاپولیس مورد درک چوین افسر که قرار زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به او التماس کرد او نمی تواند نفس شده است به اتهام قتل. سه نفر دیگر از افسران متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم. هر چهار نفر از کار اخراج شدند و می تواند تا 40 سال در زندان است.

در واشنگتن و در عین حال جمهوری خواهان مجلس سنا اعلام کرد که بلند پروازانه ترین GOP پلیس-بسته اصلاحات در سال, از جمله افزایش استفاده از نیروی, پایگاه داده, محدودیت در chokeholds و جدید کمیسیون برای بررسی اجرای قانون و نژاد.

این لایحه است که به عنوان گسترده به عنوان یک دموکرات پیشنهاد تنظیم برای مجلس رای در هفته آینده, اما آن را نشان می دهد که چگونه به سرعت این بحث ملی تبدیل شده فلوید پس از مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید