مقامات مرحله مبارزات انتخاباتی در پیشگیری از coronavirus

در پی یک زن از منطقه با یک سفر سابقه به ایتالیا آزمایش مثبت برای COVID-19 بیمارستان گاندی در سکوندربد در شنبه دولت های منطقه کوچک تا اقدامات پیشگیرانه برای بررسی گسترش این بیماری مسری.

کل ماشین آلات بخش پزشکی و وزارت بهداشت و دیگر متفقین بال از جمله زمینه سطح کارمندان مانند ANMs و ASHAs فعال شده است به گسترش آگاهی در اقدامات پیشگیرانه در قالب توزیع جزوات در مورد چگونه به نگه داشتن بیماری کروناویروس در خلیج. جداسازی بخش در دولت-اجرای بیمارستان در کتهگودم و Bhadrachalam شده اند به طور کامل مجهز به کافی تخت و لازم کادر پزشکی از جمله پزشکان به عنوان یک اقدام احتیاطی.

دولت های منطقه نیز بشود به شدت اجرای دولت به منظور بسته تمام موسسات آموزشی, سینما, تئاتر, کافه استادیوم ورزشی و استخرهای شنا و دیگر امکانات مهم برای جلوگیری از تجمعات عمومی در چند هفته آینده.

این جدا دقیق نظارت ادامه دارد و بر همه کسانی که با سفر به تاریخچه coronavirus آمار کشور و همچنین کسانی که در تماس با تنها یک مورد تایید شده از COVID-19 از منطقه برای اطمینان از غربالگری برای coronavirus به عنوان یک گام احتیاطی منابع گفت.

در یک بیانیه جمع M. V. ردی گفت استرن عمل خواهد شد در برابر کسانی که به نقض بسته شدن سفارشات صادر شده توسط دولت برای جلوگیری از عمده مجامع عمومی به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه برای بررسی گسترش coronavirus.

مفاد بخش 2 از اپیدمی بیماری عمل 1897 و مقررات مربوط به مدیریت بحران عمل خواهد بود استناد در صورت لزوم او اضافه شده است.

در ضمن خممم جمع آوری R V Karnan بررسی coronavirus اقدامات پیشگیرانه در یک نشست سطح بالا با مقامات ارشد مختلف ادارات دولتی در خممم در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید