نفت افزایش می یابد در میان امید برای کوتاه اقتصادی آمار از شیوع کروناویروس

قیمت های نفت در روز چهارشنبه با برنت به دست آوردن یک هفتم راست روز در میان گسترده خوش بینی به عنوان جدید کروناویروس موارد کاهش یافت و برای دومین روز در چین و نگرانی از افزایش بیش از عرضه پس از ایالات متحده حرکت می کند به کاهش بیشتر در ونزوئلا نفت خام از بازار است.

قیمت نفت خام برنت شد تا با 38 سنت یا 0.7% در $58.13 هر بشکه توسط 0647 GMT در حالی که ایالات متحده به نفت بود تا 40 سنت یا 0.8% در $52.45 در هر بشکه رسید.

چین هنوز در تلاش برای تولید دوباره رفتن در جهان و دومین اقتصاد پس از اعمال سختگیرانه شهرستان مستندات و محدودیت های مسافرتی برای مهار این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 2000 نفر اما سرمایه گذاران خوشبین باقی می ماند که اقتصادی خرید اینترنتی ممکن است در کوتاه مدت.

S&P رتبه جهانی آن گفت: انتظار می رود که coronavirus ارائه خواهد شد “کوتاه مدت ضربه” به رشد اقتصادی چین در سه ماهه اول.

 

داده های رسمی نشان داد که موارد جدید در چین کاهش یافت, دوم راست, روز, اگر چه سازمان بهداشت جهانی است هشدار به اندازه کافی وجود ندارد داده ها به می دانم که اگر این بیماری همه گیر بود که موجود است.

برنت افزایش یافته است و نزدیک به 10% از هفته گذشته در حال سقوط به پایین ترین سطح خود در سال جاری تا کنون اخیرا با حمایت ایالات متحده تصمیم روز سه شنبه به لیست سیاه معاملاتی شرکت تابعه از روسیه و روس نفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: فراهم می کند یک مالی تاسیسات به ونزوئلا دولت است.

ایالات متحده سیلی تحریم ها بر روس نفت تجارت SA ژنو-بر اساس واحد است.

سوئیس تابعه “بوده است ونزوئلا اولیه مجرا برای مبادله محموله که پیدا کردن راه خود را عمدتا به پالایشگاه در هند و چین گفت:” استفان Innes, رئیس استراتژیست بازار در AxiCorp.

 

“Throttling این کانال عرضه خواهد حمایتی برای قیمت نفت,” او گفت:.

قیمت نیز پشتیبانی شده توسط امیدوار است که سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان آن خواهد تعمیق عرضه کاهش است.

این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ شده خودداری از عرضه برای حمایت از قیمت ها و در دیدار ماه آینده برای تصمیم گیری در پاسخ به رکود در تقاضا ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر.

اوپک+ می خواهد به “جلوگیری از ظهور یک منبع بزرگ برآمدگی ناشی از فازها و کاهش تقاضا در میان بحران بهداشت و درمان محور در چین بزرگترین وارد کننده نفت خام” گروه اوراسیا گفت: در یک توجه داشته باشید.

اما در ایالات متحده است که به هر قطع عرضه موافقت نامه تولید نفت خام رو به افزایش بوده است به عنوان شیل خروجی افزایش می یابد. تولید شیل در ایالات متحده انتظار می رود که به یک رکورد 9.2 میلیون بشکه در روز در ماه آینده به گفته اداره اطلاعات انرژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>