آشنا پا-بهره برداری از آهنگ ‘Aaj Kal Tere Mere Pyaar Ke Charche’ از سال 1968 فیلم Brahmachari انعکاس تحت یک ستاره نکردم آسمان آبی در شهرستان. اندکی سرمازدگی در هوا به عنوان یاد بالیوود تعداد بازدید از این جمعیت تنها در این زمان در لذت بخش, جاز مانند, تغییر قیافه. این نسخه یک ذره بیشتر pacy از شانکار Jaikishan اصلی با سخاوتمندانه ساکسیفون ترجمه که به ناچار منجر به شیار. انجام آن را در یکی از headliners در رنگ من رنگ صورتی به تازگی برگزار شد پرده بیدار کننده رویداد برای اولین نسخه از جوداپور, جاز, Safari,, برنامه ریزی برای سال 2021 برای یک طعم و مزه از دنیای موسیقی در میان بیابان پهناور پوشش شهرستان.

Bollyjazz به عنوان یک مفهوم برای زنده موسیقی آمد تا زمانی که Nikhil Mawkin (خواننده سرب) اغلب در سراسر زمان بازدید ریمیکس به باشگاه ضربه. این کار انجام شد و نه در یک “پیچیده EDM نوع راه” اما نه در راه است که دی جی ها در آن زمان می خواستم به این آهنگ ها بیشتر relatable و رقص-قادر. “من موافق نیست با این رویکرد خاص برای درمان چنین ملودی زیبا. پس از صرف برخی از زمان در اطراف نوازندگان جاز در بوستون, یک ایده از راه اندازی Bollyjazz آمد مورد می گوید:” Nikhil.

Nathalie and Nikhil

این بود که در سال 2011 است. هر چند در ابتدا 1950s و 1960s, سینمای هند, موسیقی چیزی بود که آنها به شنود گذاشته باشند در تقاضای محبوب آنها را نقل مکان کرد به 1970s و 1980s موسیقی هندی. “در ابتدا ما محدود کردن خودمان به 50s و 60s عمدتا به دلیل جاز موسیقی و نوازندگان بود و نقش عمده ای در موسیقی ایجاد شده برای فیلم های سینمایی در طول این دهه است. یکی به راحتی می تواند نقطه درست باس (سنتی به موسیقی جاز در آن) استفاده می شود و حتی در طول فیلمبرداری از یک آهنگ” همچنان Nikhil.

اولین بالیوود آهنگ که به او زده شد علیرضا رحمان ‘Khuda حافظ شیرازی’ از فیلم Yuva: در بخش سوم از این آهنگ آهنگساز حرکت می کند به طور کامل به یک کوارتت جاز است که طول می کشد تنها در حدود 10 ثانیه است. “اما از آن شده است اکثر هوشمندانه مورد استفاده قرار گیرد و برای تلفن های موبایل بسیار واقعی است. آهنگ خود به خود حرکت می کند از بسیاری از تلفن های موبایل و آمیخته ژانرها از جمله الکترونیکی. و هنگامی که آن را به من رسید. اگر چیزی است که بسیار می تواند انجام شود به یک لحن در بسیاری از راه های آن چه می تواند انجام شود با این آهنگ های بزرگ که در حال از دست رفته در داخل بسیار تکراری و مربع بیت” در ادامه Nikhil. ترتیبات معمولا نوشته شده در یک بروید با تشریح قطعات برای تمام ابزار توسط Nikhil و نوازنده فلوت Nathalie رامیرز تور هر دو صورت دیجیتالی و در نمره. هر چند بسیاری از ترتیبات پیش نوشته شده است, اجرای عاری از بداهه است.

Bollyjazz in action

“چند تا اسطوره ها که اغلب مرتبط با موسیقی جاز به عنوان یک نوع یک در میان است که آن را قرار است به danceable یا واقعا سریع و پیچیده است. بسیاری از انتقادات بر اساس این افسانه و بنابراین متاسفانه ما تا به حال به حد گوش دادن به پیشنهادات و انتقادات می گوید:” Nikhil, بازتاب در, چگونه, برای, برخی, کار در بالیوود موسیقی است که تقریبا همیشه همراه با “بودن sellout”.

در تابستان 2019, Bollyjazz شد در نهایت قادر به رسیدن به این صدا که آنها تا به حال شده است برای هدف در طول سفر خود به مکزیک. برای این که عملکرد این دو مزیت همکاری با نوازندگان از سراسر جهان است. “ما با انجام 18 قطعه ارکستر جاز در کازینو Xalapeño (یک سالن در شهر Xalapa, Veracruz نیز که در آن Nathalie است و در اصل از). رویای ما این است که برای راه اندازی Bollyjazz به عنوان یک گروه بزرگ ارکستر’ یک عنوان است که اغلب به عنوان شاخ, ارکستر می گوید:” Nikhil. ارکستر شامل چهار ترومپت چهار ترومبون, پیانو, باس راست قامت, درام, با Nathalie در رابطه جنسی و Nikhil در خواننده.

اما همکاری این مقیاس محلی است که به چالش کشیدن امر می گوید: Nikhil. این چیزی است که آنها در حال کار به سمت در لحظه. “به عنوان یک گروه بزرگ ما امیدواریم که به re-معرفی موسیقی از بازگشت در روز در معتبر ترین شکل ممکن در حالی که درست بودن فرم ها و سنت های جاز” آمده Nikhil.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی