مشعل المپیک سوچی به زمین در ژاپن به عنوان شک و تردید رشد بیش از توکیو بازی

مشعل المپیک وارد ژاپن روز جمعه از یونان در یک مقیاس پایین مراسم در یک پایگاه هوایی در شمال ژاپن است.

شعله انجام شده در حال سوختن قوطی, لمس کردن در حال رشد در میان شک و تردید اگر توکیو بازی می توانید باز به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان و کمیته بین المللی المپیک می گویند آن را اما به تعویق افتادن یا لغو مشاهده شده است به طور فزاینده ای به عنوان یک گزینه ممکن است.

شعله رسید ژاپن روی یک هواپیما نقاشی شده با کتیبه “توکیو 2020 المپیک مشعل رله” در امتداد آن طرف. از آن استقبال شد در آسفالته توسط یک گروه از کمیته سازماندهی کردند.

دو از ژاپن معروف ترین المپیک – سه بار کشتی مدال طلا Saori یوشیدا و سه بار در جودو مدال طلا Tadahiro Nomura – دریافت شعله برای روشنایی مراسم است.

شعله خواهد ماند در شمال ژاپن برای تقریبا یک هفته تا رله مشعل آغاز می شود به طور رسمی در ماه مارس 26 از استان فوکوشیما.

این است که در قسمت شمال شرقی ژاپن واقع شده و حدود 250 کیلومتر (150 مایل) از توکیو بود که ویران 2011, زلزله, سونامی و بحران از سه راکتورهای هسته ای است که بسیاری از چپ هنوز هم زندگی در موقت چهارم.

گرفتن شعله به ژاپن نشان دهنده یک پیروزی کوچک برای کمیته بین المللی المپیک و محلی سازمان که حفظ المپیک باز خواهد شد در برنامه به دنبال پارالمپیک در اوت. 25.

حتی اگر آنها نمی, سوزاندن, شعله استفاده می شود می تواند به عنوان یک نماد – به خصوص اگر این بازی در نهایت با تاخیر – و محوری برای ژاپنی ها ،

در یک کنفرانس تلفنی روز چهارشنبه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ رو پشتیبانی برای برگزاری دوره اما همچنین گرفتن فشار از ورزشکاران که نمی تواند قطار اشتباه در مورد روند تحصیلی و نگرانی در مورد سلامت خود را. منتقدان نیز شکایت در مورد بی عدالتی از مقدماتی که ممکن است برخی از ورزشکاران مزایای بیش از دیگران است.

چهار ماه رله مشعل می تواند مملو از مشکلات به ویژه برای حامیان مالی است که سرمایه گذاری کرده اند میلیون ها نفر برای تبلیغات است.

رله مشعل در یونان پس نمادین روشنایی در مارس 12, متوقف شد, در روز دوم و نمی رزومه به دلیل جمعیت زیادی. ژاپنی دهندگان خواسته اند جمعیت به “مهار” و می تواند به توقف و یا تاخیر رله اگر آنها نه..

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر