بازی های المپیک | Batra ادامه فشار برای آموزش

هندی المپیک رئيس جمهور انجمن Narinder Batra در روز شنبه گفت که او دوباره درخواست دولت اجازه می دهد تا ملی کمپ تحت آموزش در فضای باز در داخل این کشور را عمده مراکز ورزش در طول coronavirus-مجبور مستند.

Batra گفت: IOA قبلا درخواست دولت در این زمینه بود اما نه موفق در استخراج پاسخ مثبت است. برخی از ورزشکاران در NIS-Patiala نیز نوشته شده به وزارت ورزش اجازه می دهد تا فضای آموزشی با رعایت دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“ما ساخته شده است برخی از تلاش های, تلاش برای متقاعد کردن وزارت امور اجازه می دهد تا ورزشکاران برای آموزش در خارج از منزل با تمام اجتماعی فاصله دستورالعمل” گفت: Batra. این کمپ در NIS در بنگلور سای مرکز و سای کلکته شده اند قادر به منزل آموزش” Batra گفت.

“من نمی دانم که آیا آنها اجازه خواهد داشت در دو هفته آینده از مستند. اما من یک بار دیگر تلاش روز یکشنبه با دولت گفت:” در حالی که پرداختن آنلاین ویژه کل بدن جلسه هیئت دو و میدانی فدراسیون هند است.

او همچنین پیشنهاد خود را خوب دفاتر به مداخله در هر موضوع مربوط به فرمت تصدی از مربیان و بالا عملکرد مدیران مختلف ورزشی ملی فدراسیون.

Batra پیشنهاد AFI در نظر گرفتن تمدید قرارداد این مربیان تا 2022 بازی های آسیایی و بازی های کشورهای مشترک المنافع.

“لطفا یک تصمیم در مورد تمدید قرارداد از عملکرد مدیران و یا مربیان است. اجازه دهید من می دانم اگر من می تواند از هر گونه کمک. من به دخالت در هر زمان که مورد نیاز و سعی کنید به مرتب کردن بر اساس موضوع (با ورزش وزارت).

“من فکر می کنم در برخی از ورزش Asiad یا بازی های کشورهای مشترک المنافع هستند بازی های المپیک 2024 صلاحیت حوادث و یا ارائه خواهد شد رتبه بندی امتیاز برای مدرک. بنابراین فدراسیونها حتی می توانید از فکر می کنم که در تمدید قرارداد مربیان است.”

Batra تمجید AFI تلاش به بالا بردن مشخصات کشور دو و میدانی.

“دو و میدانی همیشه سرب در هند اجرای چشمگیر در بازی های آسیایی و بازی های کشورهای مشترک المنافع.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>