بازی های المپیک می تواند به تعویق افتاد به پایان سال: ژاپن وزیر

ژاپن در المپیک وزیر در روز سه شنبه گفت که توکیو 2020 بازی می تواند نقل مکان کرد و از تابستان تا بعد از آن در سال به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

در پاسخ به یک سوال در پارلمان ژاپن, Seiko هاشیموتو گفت: توکیو قرارداد با کمیته بین المللی المپیک (IOC) “تماس برای بازی برگزار می شود در سال 2020” که به نقل از BBC Sport.

او اضافه کرد که “می تواند به عنوان تفسیر این امکان به تعویق افتادن”.

بازی های المپیک در حال میله میله برای شروع از تاریخ 24 و مجموعه به ادامه تا ماه اوت 9.

“ما در حال انجام همه ما می توانیم اطمینان حاصل شود که بازی پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده” هاشیموتو اضافه شده است.

دولت ژاپن توکیو برگزارکنندگان و کمیته بین المللی المپیک باید همه متعهد به برگزاری این بازی ها در برنامه از جولای 24, اما سرعت گسترش ویروس در ادامه به افزایش نگرانی ها شده است.

“نگاهی به قرارداد یک بار دیگر آن را می گوید در ماده 66 که کمیته بین المللی المپیک دارای حق لغو بازی با غیرفعال کردن این قرارداد اگر… بازی برگزار نمی شود در سال 2020” هاشیموتو گفت.

“در این لحظه توکیو 2020 کمیته بین المللی المپیک و توکیو (دولت شهر) در حال انجام بهترین خود را به مطمئن شوید که این بازی برگزار خواهد شد از ماه جولای 24,” او اضافه شده است.

“دولت به طور کامل حمایت کند.”

هاشیموتو اضافه شده است که ممکن است مانند نگاه یک “معیار مهم” برای تصمیم گیری که آیا بازی پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>