بازی های المپیک در شک و تردید حتی در سال 2021: توکیو مدیر عامل

به عنوان coronavirus در ژاپن و رییس اجرایی توکیو بازی روز جمعه گفت او نمی خواهد بود قادر به تضمین می کنند که به تعویق افتاد المپیک برگزار خواهد شد در سال آینده — حتی با 16 ماه تاخیر.

همچنین به عنوان خوانده شده | کمیته بین المللی المپیک را نقشه راه جدید برای توکیو اسکله

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد صادر اضطراری اعلام این هفته به نبرد ویروس قرار دادن این کشور تحت محدودیت های پس از آن نمی تواند جلوگیری از گسترش. “من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد باشد قادر به گفتن آن است که اگر ممکن است رفتن به آن را تحت کنترل بعدی جولای یا نه” کمیته سازماندهی توکیو مدیر عامل Toshiro Muto گفت: صحبت کردن از طریق یک مترجم در یک کنفرانس خبری انجام شده از راه دور. “ما قطعا در یک موقعیت به شما یک پاسخ روشن است.”

بازی های المپیک به تعویق افتاد و ماه گذشته با افتتاح مجموعه برای جولای 23, 2021, به دنبال بازی های پارالمپیک در اوت. 24.

آبه مورد انتقاد قرار گرفته است به صورت آهسته به عمل در برابر coronavirus. رهبران سیاسی مخالف پیشنهاد کرده اند که او عنوان به شدت از ویروس و گفته اند آن را ممکن است به مایل به برگزاری بازی های المپیک در این سال است. “ما را ساخته اند این تصمیم برای به تعویق انداختن بازی یک سال” گفت: Muto. “بنابراین این بدان معنی است که همه ما می توانید انجام دهید این است که کار سخت برای آماده شدن برای بازی. ما صمیمانه امیدواریم که سال آینده انسان را مدیریت برای غلبه بر coronavirus بحران است.”

همچنین به عنوان خوانده شده | UWW قصد دارد برای انجام مقدماتی المپیک در مدت مشابه در سال 2021

Muto خواسته بود اگر وجود دارد برنامه های جایگزین به 2021. “به جای فکر کردن در مورد جایگزین برنامه های ما باید در همه تلاش های ما,” او گفت:. “انسان باید گرد هم آوردن همه از آن فن آوری و حکمت به کار سخت به طوری که آنها می تواند به توسعه درمان, دارو و واکسن.”

ژاپن گزارش شده حدود 5000 موارد و 100 مرگ و میر. کشور جهان قدیمی ترین جمعیت و COVID-19 می تواند به خصوص جدی برای افراد مسن.

Muto خواسته شده بود چندین بار در مورد اضافه شدن هزینه های به تعویق انداختن که تخمین زده شده توسط رسانه ها در بین $2 میلیارد 6 میلیارد دلار. او گفت: آن را بیش از حد به زودی به می دانم که برچسب قیمت و چه کسی خواهد پرداخت. او همچنین نشان داد که توکیو برگزارکنندگان گرفته بود بیمه. “توکیو 2020 گرفته است از چندین بیمه نامه گفت:” Muto. “اما این که آیا به تعویق افتادن بازی های واجد شرایط به عنوان یک رویداد است که پوشش داده شده است هنوز روشن نیست.”

شعله

او همچنین در مورد مشعل المپیک بود که گرفته شده نمایش عمومی این هفته در استان فوکوشیما. Muto حال دور-از-این-میکروفون صحبت با توکیو سخنگوی Masa Takaya قبل از صحبت کردن در مورد شعله.

“پس از المپیک مشعل رله لغو شد المپیک شعله قرار داده شد تحت مدیریت توکیو 2020,” Muto گفت. “بدیهی است که در آینده این امکان وجود دارد که آن را ممکن است بر روی صفحه نمایش در جایی. اما در حال حاضر آن است که تحت مدیریت توکیو 2020 و من قصد ندارم به هر نظر بیشتر در مورد این مسئله.”

وجود دارد پیشنهادات کمیته بین المللی المپیک است فکر گرفتن شعله در یک تور جهانی امید به استفاده از آن به عنوان نمادی از نبرد در برابر ویروس. اما هر تور غیر ممکن خواهد بود تا زمانی که محدودیت های مسافرتی برداشته می شوند. مصرف شعله دور از ژاپن نیز می تواند ناراحت میزبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید