بازی های المپیک-المپیک بررسی بازی حالات لغو میان آنها نیست: باخ

کمیته بین المللی المپیک است و با توجه به سناریوهای مختلف برای توکیو بازی ها در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما لغو نشده است یکی از آنها رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفته نیویورک تایمز.

برگزارکنندگان از بزرگترین شرکتهای چند رویداد ورزشی را بارها و بارها گفت که بازی شروع می شود در تاریخ 24 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده و حتی به عنوان سریع گسترش آنفولانزا مانند ویروس به ارمغان آورده است, رویدادهای ورزشی در سراسر جهان متوقف.

Coronavirus که ظهور در چین در اواخر سال گذشته به کشته شدن بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر جهان موجب ترس است که بازی های المپیک ممکن است به تعویق افتاده و یا لغو.

همچنین بخوانید: مشعل المپیک سوچی به زمین در ژاپن به عنوان شک و تردید رشد بیش از توکیو بازی

آقای Bach, اما, گفت, کمیته بین المللی المپیک بود و نه حتی با توجه به دور انداختن بازی.

“لغو در دستور کار نیست. ما متعهد به موفقیت این بازی است.”

یک کمیته بین المللی المپیک نیروی کار که شامل سازمان بهداشت جهانی مشخص بود که خیلی زود به تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت تاثیر از این بیماری همه گیر در بازی های المپیک است.

“ما نمی دانیم که چه وضعیت خواهد بود,” او گفت:.

“البته ما با توجه به حالات مختلف اما ما بر خلاف بسیاری دیگر از سازمان های ورزشی و یا لیگ های حرفه ای در که ما چهار و نیم ماه دور از بازی.”

“چه چیزی باعث این بحران بسیار منحصر به فرد و بسیار دشوار است برای غلبه بر عدم اطمینان. هیچ کس امروز شما می توانید بگویید چه تحولات هستند فردا چه آنها در یک ماه, نه به ذکر است در بیش از چهار ماه.”

ژاپن است که انتظار می رود به استقبال 6,00,000 خارج از کشور تماشاگران و ورزشکاران به صورتی که دیده است حامیان پمپ در میلیاردها دلار و حداقل 12 میلیارد دلار صرف شده در آماده سازی.

آقای باخ گفت: تصمیم نهایی در این بازی خواهد بود و نه تعیین منافع مالی. حفاظت از سلامت همه درگیر و حاوی ویروس بودند که هدف اصلی او اضافه شده است.

“با تشکر از مدیریت ریسک ما سیاست شده اند که در جای خود برای چهار سال و ما در بیمه بین المللی المپیک در هر مورد خواهد بود قادر به ادامه عملیات و در ادامه برای به انجام رساندن ماموریت ما,” او گفت:.

“206 ملی المپیک و کمیته بین المللی کارکنان فدراسیون های ورزشی با بیان این که جهان در این بسیار دشوار است و در مورد وضعیت نیاز به نمادی از امید است.

“بنابراین ما در حالی که نمی دانستند چگونه این تونل خواهد بود و ما را مانند مشعل المپیک به یک نور در انتهای تونل …”

در روزهای اخیر چندین ورزشکاران از جمله حاکم المپیک پرش با نیزه قهرمان کاترینا Stefanidi متهم کمیته بین المللی المپیک قرار دادن ورزشکاران بهداشتی در معرض خطر توسط ترغیب آنها به ادامه آموزش در حالی که بسیاری از کشورهای در lockdown mode.

آقای باخ سابق المپیک مدال طلای شمشیربازی گفت: او sympathised با ورزشکاران.

“برای یک ورزشکار بدترین چیز برای آماده سازی عدم قطعیت است که منحرف از آموزش و آماده سازی,” او گفت:. “من گفت: 220 ورزشکاران در تماس تلفنی مارس 18 که ما نمی توانیم وانمود کنیم ما پاسخ به تمام سوالات خود را.

“ما در همان وضعیت که شما و بقیه جهان است. آن را منحصر به فرد و استثنایی وضعیت استثنایی که نیاز به راه حل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر