Angad ویر Singh Bajwa و Mairaj احمد خان تا به حال موفق به کسب سهمیه المپیک در مد دراماتیک توسط خزنده راه خود را از عدم اطمینان از یک شلیک کردن را نهایی و پرچ طلا و مدال نقره به ترتیب در مسابقات قهرمانی آسیا در دوحه.

در زمان عدم اطمینان باعث coronavirus همه گیر Angad و Mairaj در پاسخ به روش های مختلف در انتخاب نهایی دادگاه توکیو برای المپیک. 24-در سال Angad نگه داشته و آرامش خود را به ساقه 121 از 125 در حالی که 44 ساله Mairaj تضعیف به 115. وجود دارد هیچ خطر از دست دادن دو سهمیه المپیک خود را به هر کس دیگری.

“زمانی که همه برنامه های مانند قبرس جایزه بزرگ قبرس جام جهانی و دهلی جام جهانی مخلوط کنید در اطراف آن سخت بود به ساقه در یک رابطه گفت:” Mairaj.

‘سخت به تمرکز’

Angad نیز احساس می شود اما قادر به جمع اوری انرژی کافی را به بهترین خود را. “این سخت است برای تمرکز بر روی آموزش و دادگاه به عنوان وجود دارد لغو دو جام جهانی. برای تنظیم مجدد و برای مسابقات المپیک در کوتاه مدت متوجه چنین سخت بود آن را به عنوان تلفات در شما. به طور کلی من خوشحال هستم با نتیجه داشتن در صدر آن را کاملا با یک حاشیه با وجود احساس بسیار سوخته پس از یک گیج کننده ماه از تیراندازی” مشاهده Angad.

نه خیلی در خطر است, آن سخت بود برای Mairaj به goad خود را در رقابتی خود را بهترین. “این مهم است به انجام در حال حاضر است. بزرگتر رویداد هنوز در انتظار است. من در وسط یک بسیاری از چیزهایی که مشغول به کار در ایستگاه های خاص و کسانی که در همان ایستگاه من از دست رفته تنها در این دادگاه گفت:” Mairaj او به عنوان بازدید چالش تازه از تنظیم به ماشین های جدید نصب شده در محدوده.

‘رها’

Angad که قطار به طور منظم با مربی پاره Brovold های بازی های المپیک پکن به مدال نقره از نروژ گفت: استراحت و بازیابی قبل از ساخت طرح های تازه در مشاوره با مربی. “تمام برنامه های هدر رفته ناشی از کوروناویروس. من مربی به من گفت که کامل استراحت برای هفته آینده و قبل از شروع دوباره. برای لحظه ای من رها به صدر المپیک سهمیه جدول امتیاز در تیراندازی گفت: Angad.

این یک وضعیت متفاوت برای Prithviraj Tondaiman که در صدر دام رویداد با نمره 120 حتی زمانی که هیچ سهمیه المپیک به سهام خود را ادعا می کنند.

او در آنجا ماند به دور از مشکل و با داشتن آب گرم با خام زردچوبه و دارچین و زنجبیل و thulasi چای سبز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی