در یک ویسکی سفر در طول مستند

یک بطری جانی واکر, شبح از یک پدربزرگ مرده و سه نفر از دوستان به دنبال مشروب الکلی — بطری مستند یک فیلم کوتاه به کارگردانی بازیگر Divyadarsan است یک جست و خیز و یا به عنوان او آن را “پادزهر مناسب برای مستند ناشی از تنگی.” کمی طولانی تر از بسیاری از کوتاه ساخته شده در طول این مستند 26 دقیقه عجیب و غریب-فیلم بود آپلود شده در یوتیوب در جولای 11 و مشاهده شده است بیش از 33 ، 000 بار.

“مقدار زیادی از کار خلاق ساخته شده در طول مستند گرایش به جدی که نمی توان کمک کرد پس از این وضعیت این است که آنچه در آن است. من می خواستم به چیزی دل به نور است. کاملا رک و پوست کنده من قصد انتشار آن است. اما زمانی که ما این تیم در پشت آن دوست game محصول نهایی ما از آن منتشر شد می گوید:” این بازیگر/تهیه کننده و در حال حاضر مدیر. عمل حول محور سه نفر از دوستان که طول آنها برای یک بطری الکل و آنچه اتفاق می افتد به یکی از آنها به عنوان یک نتیجه.

این مستند چراغ Divyadarsan به کشف فیلمساز در او. داستان الهام گرفته شده بود توسط یک پرتره از یک پیر مرد, همسر خود را Ashwathy کشید. این تصویر همچنین به نظر می رسد در این فیلم که از مرحوم پدر بزرگ که شبح ‘دارای یکی از سه نفر. “ایده جوانه وجود دارد, من نوشت: این داستان کردم و مادرم [Sandhya content marketing] از آنجا pestering به نوشتن فیلمنامه و دیالوگ,” او می گوید.

Divyadarsan

Divyadarsan

این فیلم به ضرب گلوله کشته شد به طور کامل در تریسور در مجاورت خانه اش بیش از دو روز. بازیگران — Sreejith Ravi Rayjan, Jaise خوزه و دیگران نیز در این شهر در آن زمان است. Divyadarsan در عمل نیز در این فیلم به عنوان یکی از سه نفر از دوستان که دزد یک بطری ویسکی. 32-در سال عمل کرده است در مالایالام فیلم پروردگار لیوینگستون 7000 کندی, Karnavar و Kootathil از بیگانه.

ریخته گری کودتا با این حال او به مادر بزرگ مادری خود را کهنه بازیگر Vijayakumari مزاوان به عنوان شخصیت او را مادر بزرگ. “پس از او بر در کلم, من می توانم وجود دارد و تنها پس از این محدودیت تا حدودی کاسته به ثبت بخشی خود را. او بازی در آن — او تبدیل زمانی که او در مقابل دوربین. او فراموش می کند هر چیز دیگری,” او می گوید. نه تنها مادر او و مادر و پدرش (بازیگر EA content marketing) و عموی مادر (بازیگر Mukesh) بیش از حد درگیر شدند در این پروژه است. در حالی که Rajendran آیا باز روایت بسته شدن تک صدایی است که توسط Mukesh.

آیا او خود را کارگردانی یک فیلم سینمایی پس از این مستند است برداشته است ؟ “نه هنوز احتمالا برخی از زمان در آینده است. من خیلی نیاز به تجربه بیشتر و به عنوان یک مدیر این است که آسان نیست. آن است که بسیار کار از کلمه ” برو ” تا انتشار این فیلم. من برای آن آماده نشده!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>