در شکل کنونی ستاره برتر دارای لبه

تا به حال دومینو چربی افسانه ای راک اند رول نوازنده از 1950s شده است در اطراف او احتمالا تغییر از آلبوم از زغال اخته تپه به صدا مانند “ماه هنوز ایستاده بود در Chamundi تپه.”

آن را تقریبا به عنوان اگر زندگی در این شهر آمده بود به وقفه در شنبه زیرا هر جاده منجر به میسور مسابقه باشگاه بود که ترکیدن در درزهای آن را به عنوان تلاش برای مقابله با دریا بشریت است که تا به حال فرود به شاهد اول بعد از دعوت نامه جام آخر هفته.

برای کسانی که می گویند “آن را دریافت نمی کند بهتر از این” خوردن کلمات خود را, چرا که یکشنبه احتمالا جمعیت بیش از نشت به عنوان جوانترین هند چمن مقامات ویترین هندی, چمن, دعوت, جام (درجه 1) ‘مادر همه نژادها’ که تاج قهرمان جدید از چمن.

سر و صدا که به استقبال تازه تاج گذاری پادشاه یا ملکه خواهد طنین انداز اطراف تاریخی مسیر مسابقه و اکو برای سال آمده است و همه آنها می گویند که این در واقع بهترین ساعت خود را. صورتحساب به عنوان ششمین مسابقه در افسانه رقابتی, مسابقه, کارت, دعوت, جام را از درجه 1 اصلی P. K. Mehra سوپر مایل پشتوانه آن است.

دو مدرج مسابقات

به عنوان نام نشان می دهد این است که یک مسابقه برای متخصص milers. مایل شده است eulogised از زمان Sir Roger Bannister شکست چهار دقیقه علامت در مارس 1954 و پس از آن همواره وجود دارد چیزی است که از یک داستان عاشقانه در مورد مایل در دو و میدانی و چمن.

این Suresh ماهیندرا چند میلیون (درجه 2) خواهد بود سوم مدرج مسابقه بر روی کارت به شکر و تخم مرغ را به دیگری عمل بسته بندی شده بعد از ظهر امروز در منظره MRC.

تا کنون پس از دعوت فنجان اجرا شد در آن نماد جدید در سال 2013 آن را برنده شده است توسط یک 4 ساله. در هر مناسبت اسب مجبور به کار برای پیروزی اما کتاب رکورد را نشان می دهد که از سال 2013 تا سال 2019 از آن شده است یک اسب کلاسیک است که در بالا آمده ضرب و شتم 5 و 6 ساله. شروع دهه جدید را به خوبی ممکن است دیدن این اجرا به پایان رسیده است.

جنگ چکش شکست چهار سال خواهد بود از دست رفته از خط تا 14 به دلیل مصدومیت مجبور است او را و اگر چه وجود دارد نه 4 ساله شکل و نقص به نظر می رسد نشان می دهد که این می تواند یک 5 ساله که در حال رفتن به تاج قهرمان.

Quasar آمد agonisingly نزدیک به تبدیل شدن به اسب اول را به نفع خود دعوت دو بار پی در پی اما او رد شد در سال 2016 توسط صحرا خدا. 5-year-old دریای خلیج داوری (چند بعدی-Alvarita) که تحسین کرد از کلکته خواهد بود برای هدف است که شکوه و عظمت. آموزش توسط جیمز Mckeown او برنده این دعوت در حیدرآباد در سال گذشته میخ پشت صحرا خدا و ستاره برتر (عالی هنر-Ramjet). همان جفت وجود دارد می خواهد به او را دوباره و به آن وعده داده می شود یک نبرد واقعی از این جنس است.

کویر خدا وجود دارد اما…

کویر خدا (بار اثبات-در حال اجرا شعله) در حال حاضر هشت سال است. سال گذشته او به داوری و ستاره برتر وزن استفاده از 3.5 و 2 کیلو گرم به ترتیب به ذکر است سه سال در سن.

در این سال او با آنها تقریبا در سطح نظر (نوار جنسی کمک هزینه) اما او یک سال بزرگتر و اگر چه او هنوز هم به دنبال شکوه او را قدیمی ترین اسب در مسابقه. اجرا خود را در هند قهرمان جام در کلکته در ماه ژانویه این سال است به اضافه شانس خود را. که در حال حاضر به نظر می رسد نشان می دهد که مادیان داوری و خلیج دکل ستاره برتر در حال رفتن به خود را تمدید نمی کنند. آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “نبرد دو جنس’. Billie Jean King در برابر بابی چاه. اما آن را برای حرکت به همان شیوه به عنوان آن حماسه برخورد ?

در شکل کنونی ستاره برتر دارای لبه. نوار که یکی از شکست سال گذشته در حیدرآباد او شکست نخورده است در پنج شروع می شود. او ملاقات داوری در سه نوبت جداگانه اعم از 2200 متر به متریک مایل و ثابت بهتر است در هر زمان. البته آنها شده و حکم در دو جلسات شده اند فقط نیمی از ظهر. چه آن را برای رفتن به این زمان ؟

هر آنچه در آن است, آن است که رفتن به یک مسابقه سفر مایل به دیدن و عمده P. K. Mehra سوپر مایل و Suresh ماهیندرا چند میلیون آن را یک بعد از ظهر به یاد داشته باشید برای همیشه در بایگانی میسور مسابقه باشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>