Altaghat انبوه در Anamalai کوه teems با حیات وحش: پرندگان زنبور عسل و ببرها و خرس و فیل. همچنین این خانه به Loganathan از Kadar قبیله که اجداد راه می رفت جنگل ها از زمان بسیار قدیم.

Pravin Shanmughanandam of Thadam Experiences

او شخصیت از فیلم کوتاه Kadarکه راه اندازی شد, یوتیوب امروز. فیلم زاییده افکار از حیات وحش سفر اپراتور Pravin Shanmughanandam. این فیلم شده است نوشته و کارگردانی شده توسط Pankaj سینگ از دوردست اصل است که باعث می شود فیلم در مورد قهرمانان گمنام از سراسر کشور است.

آن را همه آغاز شد و چهار سال پیش زمانی که Pravin بررسی خصوصی قهوه و مستغلات. “ما به دنبال یک دنباله دار در جنگلهای انبوه و این 175 هکتار قهوه و مستغلات است که صاحبان داده بود به re-foresting. تا کنون این منطقه باز شده بود تنها به محققان و دانشمندان می گوید:” Pravin. در حالی که آنها خوب با پیاده روی و مسیرهای پیاده روی که در زمین صاحبان نمی خواهید آن را به تبدیل شدن به یک stomping زمین برای غارتگری گردشگران است.

آن را مناسب کامل. “تنوع زیستی در اینجا شگفت انگیز است; از جنگل های دیدنی با درختان و نهرها و آبشارها. اما من هم می خواستم آن را به همه در مورد ساکنان محلی. سپس در سال 2016 آشنا شدم Loganathan می گوید:” Pravin و اضافه کرد که او همراه ثابت خود را در تور او. Loganathan شد یک راهنمای تور به عنوان او همراه Pravin گروه به جنگل و به اشتراک گذاشته و با آنها خود را جامع دانش در مورد گیاهان و جانوران وجود دارد.

داستان از هند

  • دور اصل جمعی از بنگالور مبتنی بر سرایان و نویسندگان و هنرمندان و فیلمسازان که ایجاد اصلی فیلم از سراسر هند در مورد هنر و تاریخ و ورزش و حرکت جهان طبیعی و حفاظت از محیط زیست. آنها به دنبال داستان های باور نکردنی و هنر و صنعت آنها را به روایات را که به جلو ناشناخته دیدگاه بی سابقه صدا و نهان عبارات در چشم ساده پنهان.
The Faraway Originals team (from left) Naveed Mulki, Pankaj Singh, Rishabh Malhotra, Shaktiraj Jadeja

دور اصل تیم (از سمت چپ) نوید Mulki, Pankaj Singh, Rishabh Malhotra Shaktiraj Jadeja | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در شب نشسته و در اطراف آتش اردو در جنگل Loganathan بگویید Pravin در مورد حیوانات او به جنگل ها و بسیاری از جنگل هاو روایات قومی. “مادرش, همسر, دختر, پسر عموی او و او تنها افراد به دنبال پس از و مستغلات. تنها Kadars می تواند زندگی می کنند در زالو آلوده انبوه,” او می گوید. در یکی از سفر خود را, Pravin متوجه شده است که Loganathan تا به حال نصب درب جدید برای خانه خود را. “من او را در مورد آن, و او گفت:” یک فیل را که پس از ما به تغییر درب.’ هیچ چیز دیگری! من تا به حال به prise جزئیات است.”

زمانی که Pankaj شنیده داستان دارای دندان گراز شکستن به Logananthan در مرده شب او را مجبور به فرار به جنگل با خانواده اش “ما تصمیم گرفتیم که یک داستان برای گفتن,” او می گوید. “اسکریپت است از Loganathan از دیدگاه; در اول شخص. آن را بازسازی آنچه اتفاق افتاده است که شب و چه Loganathan ساخته شده از این حادثه است.”

Loganathan (left) with his family

Pravin می گوید: این آسان نیست قانع کننده Loganathan به توافق برسند به این فیلم است. “این Kadars نمی تعامل زیادی با ساکنان شهرستان و در اینجا برخی از” شهری اند که به طور ناگهانی می خواستم برای ساخت یک فیلم در مورد او می گوید:” Pravin. فیلمبرداری در جنگل بود به چالش کشیدن. “ما تا به حال به سفر دشوار در شب برای بررسی چشم انداز. آن را به حال بارید ما کشویی و سقوط با حداقل دنده باران… وجود دارد مقدار زیادی از پیاده روی و کوه پیمایی و رفتن در سراسر استفاده نشده مسیرهای پیاده روی. آن را به طور کامل جدا شده و زمین است.”

فیلم خدمه شامل فقط چهار نفر از اعضای: سه نفر از دوردست اصل و Pravin. “هیچ بزرگ خدمه یا چراغ…ما صرف مقدار زیادی از زمان با Loganathan گوش دادن به او و مادرش در حالی که ما با هم خوردند. تنها زمانی که او گرم بود که ما شروع به فیلمبرداری. ما آن را فقط در یک و نیم روز” به یاد می آورد Pankaj.

در حالی که این فیلم در مورد یک دارای دندان گراز ورود Loganathan خانه این تیم تا به حال به کار کردن یک راه به داستان بدون فیل. پس از همه, هیچ راهی وجود دارد که آنها می تواند التماس کردن دارای دندان گراز. “بصری ما آن را برنامه ریزی شده به طوری که ما مجبور به نشان دادن حیوانات. وجود دارد راه های بسیاری برای به تصویر کشیدن خلق و خوی می گوید:” Pankaj. در واقع اضطراب و ترس و تعلیق در حال ملموس در هنگام تماشای فیلم است. فیل است که همیشه وجود دارد, فقط در خارج از قاب.

Pankaj نوشت: این روایت در زبان انگلیسی و Pravin روایت آن در تامیل. “ما تصمیم به رفتن با زبان محلی به دلیل آن را به حال تاثیر بیشتر. وجود دارد به زبان انگلیسی زیر عنوان” می گوید Pravin.

Kadar منتشر شده در یوتیوب امروز. “همه در یک داستان می گوید:” Pankaj “تنها آنها اغلب به رسمیت نمی شناسد و آن را به عنوان یکی از شگفت انگیز. Loganathan را یکی از آنها بود.” برای Pravin چه ایستاده بود Loganathan پاسخ به دارای دندان گراز حادثه است. “این است که من هستم; این زندگی من است که من به اشتراک گذاری با موجودات جنگل است. آن شب من ترسیده بود. به عنوان ترس و مرعوب که به من وقتی که من رفتن به شهر و یک اتوبوس هادی از من می خواهد برای من بلیط.”

این فیلم را می توان در https://youtu.be/QAkjJiZmw9w

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی