در Konkan تور CM اجتناب Nanar موضوع

در حالی که تاکید بر روابط قوی بین شیو سنا و مسکونی منطقه سنا رئیس جمهور و وزیر Uddhav Thackeray روز دوشنبه با احتیاط اجتناب اظهار نظر در ستیز Nanar پروژه پالایشگاه در رتنگیری منطقه.

آقای Thackeray آغاز یک سفر دو روزه به Konkan اولین سفر خود به منطقه پس از تبدیل شدن به رئیس جمهوری در روز دوشنبه. “همراه با مسکونی در منطقه ما ایجاد یک جدید, Maharashtra,” او گفت: در طول یک پیشگامانه مراسم در Ganapatipule در رتنگیری.

وزیر اجتناب از هر گونه سخنان در Nanar پروژه پالایشگاه و اینکه آیا حزب خود است که به شدت مخالف این پروژه خواهد چوب آن ایستاده است.

Saamana تبلیغات

در سنا به حال مخالف رتنگیری پالایشگاه, پتروشیمی, محدود, معمولا شناخته شده به عنوان Nanar پروژه پالایشگاه هنگامی که آن را در قدرت با Bharatiya Janata Party (BJP) در دولت است.

با این حال تبلیغات برای این پروژه مسکونی در نسخه Saamanaهای سنا منادی مطرح ابرو و irked ساکنان Nanar که تهدید کتاب اگر حزب یک صورت چرخش در وعده خود را به قراضه پروژه.

صحبت های پیش از آن در دوله, صنایع, وزیر Subhash دسای گفت: “وزیر Uddhav Thackeray است که یک فرد به تغییر موضع خود را. ما باید لغو اطلاع رسانی برای Nanar پروژه پالایشگاه. هیچ حزب دیگر رفته تا این حد. به سنا تغییر مواضع خود در این پروژه است.”

نه همه صاف بود و در اولین روز از وزیر تور به عنوان او تا به حال کنار آمدن با fractiousness در درون خود حزب و انتقاد از مخالفان در فرم از دماغ دماغ مسکونی BJP رهبر سابق شیو Sainik Narayan Rane.

آقای Rane سابق وزیر متهم آقای Thackeray از دورویی بیش از Nanar پروژه در حالی که وی از سوی مامورین که ماها Vikas Aghadi دولت و رئیس دفتر وزیر بودند سرچشمه فساد است. “این دولت است و نه هل دادن هر گونه پروژه های توسعه اما توقف همه قبلی آغاز شده توسط مغبون BJP دولت است. Uddhav Thackeray نشان داده است دو برابر بیش از استانداردهای Nanar اول مخالف آن و در حال حاضر اجازه [آن] تبلیغات در Saamna” آقای Rane گفت.

او را مورد سوال سانتی متر سکوت بیش از این موضوع و پرسید: چرا آقای Thackeray حال حاضر به دیدار با اضطراب Nanar ساکنان با وجود وعده هرگز اجازه پالایشگاه به آمده است.

ناراضی MLA

در ضمن آقای Thackeray رویداد در Ganapatipule خدشه دار شد توسط سنا MLA از رتنگیری Bhaskar Jadhav امتناع از عضویت در felicitation مراسم وزیر.

با وجود آقای Thackeray شخصا درخواست او را آقای Jadhav سابق NCP رهبر و مغبون نگهبان وزیر رتنگیری حاضر به شرکت. او با عصبانیت warded کردن تلاش سنا MP Vinayak Raut و آقای Thackeray سیاسی, منشی, Milind Narvekar شامل او.

آقای Jadhav است که ناراضی برای گرفتن یک کابینه اسکله در زمان umbrage در این واقعیت است که او نشسته بود در پایان دور در طول مراسم. در ماه دسامبر سال گذشته آقای Jadhav تا به حال آشکارا ابراز شوک در خروج از کابینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>