در Ragya هند, موسیقی کلاسیک, پخش آنلاين, برنامه آهنگ follow the sun

علاقه مندان به موسیقی کلاسیک هند را می دانم که هر راگا طراحی شده است که در یک زمان خاص از روز (prahar). وجود خود را در اوایل صبح ragas مانند Bhairav خود را در اواخر بعد از ظهر آنهایی که مانند Bhimpalasi و شب خود را آنهایی که مانند Bihag.

در حال حاضر اگر شما تا به حال یک دستگاه پخش موسیقی است که می تواند شناسایی زمان و بازی ragas توسط veteran هندوستانی موسیقی شارحان در پس زمینه به عنوان شما را در مورد روز خود را? این بود که مفهوم اولیه پشت Ragya یک نوپای پخش موسیقی نرم افزار راه اندازی شده توسط بمبئی-بر اساس Aditya Dipankar.

Ragya اختصاص داده شده به موسیقی کلاسیک هند است و همانطور که در حال حاضر پر از موسیقی هندوستانی. “ما راه اندازی نسخه فعلی این برنامه در سال گذشته و ایده ارائه موسیقی با توجه به زمان از روز ثابت کرد واقعا محبوب است. آن را به شنوندگان سرپرستی تجربه می گوید:” Aditya. آهنگ با این نسخهها کار در پشت سر هم با رابط تمیز و خاموش پس زمینه که مجموعه خلق و خوی خود را برای روز.

این نرم افزار ویژگی های هنرمندان مانند Bhimsen جوشی, Satyasheel Deshpande, Sanjoy Bandopadhyay, Anuradha Kuber و Anupama Bhagwat. “ما رسیده به هنرمندان ارائه شده است که ما با منحصر به فرد آهنگ ها, برخی از خصوصی baithaks,” او می گوید.

جدای از آن, او نیز به خارج کمتر شناخته شده هنرمندان. “اکثر سیستم عامل های موجود تعقیب تاسیس, هنرمندان, اما وجود دارد هیچ پلت فرم های دیگر به غیر از Youtube و Facebook برای این در عین حال جدید استعدادهای کشف شود.”

On Ragya, an Indian Classical music streaming app, songs follow the sun

Aditya را در زمینه موسیقی کلاسیک ساخته شده گزینش فرآیند کمی ساده تر. او با بازی tabla برای 12 سال به عنوان یک کودک بدست آموزشی در Hindustani خواننده و جزئی به nirguni موسیقی. آن را در سال 2014 در حالی که او در آموزش و به دنبال یک هندوستانی پخش موسیقی نرم افزار که او تصور ایده Ragya.

“ما نمی تواند پیدا کردن یک برنامه به طوری که ما فکر می کنیم ممکن است به عنوان خوبی را برای خودمان. اولین نسخه از Ragya بود در واقع فقط یک لیست پخش یوتیوب,” او می گوید و توضیح داد که چگونه آنها ایجاد یک الگوریتم برای بازی از لیست پخش یوتیوب که آنها را سرپرستی و پر از ragas بر اساس زمان از روز است.

در آن زمان فرمت این برنامه بیشتر شبیه به یک رادیو با محدود مرور گزینه های. اما Aditya اضافه می کند که آنها در حال حاضر در حال کار بر روی نسخه بعدی آن را تجربه گوش دادن بیشتر سفارشی. “با بازخورد از شنوندگان ما بعدی شامل گزینه های به مرور با انتخاب نه فقط زمان از روز است اما این هنرمند, ابزار gharana, raaga و همچنین خلق و خو از جمله برای کمک به شما در آرام کردن یا تمرکز یا قرار دادن شما را به خواب ، این باید انجام شود در سه ماه آینده,” او می گوید.

با تعمیق تو رفتگی در دیوار خود در موسیقی کلاسیک هند آنها امید به ایستادگی جدا از بسیاری از جریان موسیقی برنامه های در بازار. “ما نگران رقابت با آنها را به دلیل آنچه که ما در حال ایجاد است که مناسب برای موسیقی کلاسیک هند است. دیگران ممکن است کتابخانه ها و مجموعه ها با این, اما آنها باید ساخته شده و هر چیزی در بالای آن است که پایگاه داده در حالی که ما در حال تلاش برای ارائه یک تجربه گوش دادن می گوید:” Aditya و افزود که آنها همچنین امید به حرکت به موسیقی در آینده نزدیک.

Ragya در دسترس است برای دانلود در Playstore و سیب موزیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>