در برای اولین بار در Coimbatore منطقه و احتمالا دوم تا کنون به عنوان مثال در تامیل نادو ازدواج transwoman و یک مرد از Narasimhanaickenpalayam شد به طور رسمی ثبت شده در زیر ثبت در Vadavalli در اینجا در روز جمعه.

S. Surega 23 ساله transwoman و R. Manikandan 24 سال متاهل در یک معبد در Kavundampalayam دقیقا دو سال پیش در 14 فوریه سال 2018 است. اما ازدواج خود نرم افزار ساخته شده در ژانویه 22 رد شد Vadavalli زیر ثبت که گفت: در پاسخ به این زن و شوهر که کلمه ‘نما’ “می یابد و هیچ جایی” در قانون ازدواج هندو.

این در تناقض با آوریل 2019 حکم مادورای ” نیمکت از مدرس دادگاه عالی که اظهار داشت که جهان ‘عروس’ در عمل نیز شامل transwomen. از این رو در ژانویه 27, زن و شوهر همراه با وکیل خود را P. P. Sivkumar نزدیک منطقه ثبت دفتر به دنبال ثبت نام از ازدواج خود را.

به گفته آقای Sivkumar دادخواست را به این منطقه ثبت دفتر درخواست پاسخ از بازرس کل اداره ثبت چنای روشن است که به زیر ثبت دفتر که در عمل قابل استفاده برای transgenders. “این اطمینان را به حقوق قانونی هر transwoman-مرد زن و شوهر در تامیل نادو از این پس” او گفت هندو روز جمعه. آقای Sivkumar گفت که او یکی از سه شاهد برای ازدواج ثبت نام در Vadavalli زیر ثبت دفتر همراه با پدر و مادر آقای Manikandan.

یک مقام رسمی از Vadavalli زیر ثبت دفتر گفت که زن و شوهر در بازدید از دفتر در حدود 10.30 صبح که تمام مراحل ثبت نام به پایان رسید ظرف مدت 30 دقیقه. زن و شوهر بودند با صدور گواهی ازدواج پس از ثبت نام رسمی اشاره کرد. وجود اختلاف در تاریخ تولد آقای Manikandan در ژانویه 22, نرم افزار است که او تصحیح کرده بودند و تمام اسناد مربوط بودند مبله در روز جمعه با توجه به رسمی.

“من خیلی خوشحال هستم که من یک تب در حال حاضر!” Ms Surega گفت هندو از طریق تلفن در میان متناوب سرفه چند ساعت پس از ازدواج است. این زن و شوهر در حال برنامه ریزی برای اتخاذ یک کودک به زودی, او گفت:. “من امیدوارم که ما ازدواج ممکن است کمک به دیگران در آینده است که در یک موقعیت مشابه” آقای Manikandan گفت: ابراز شادی که ازدواج صورت گرفت و در حضور پدر و مادر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی