پرواز بالا سرخپوستان آورده شده است توسط کیوی در ODIs اما یک unperturbed Virat Kohli می گوید این قالب بسیار است مربوط به سال جاری با اشاره به نزدیک شدن سریع T20 جام جهانی و جذاب مبارزه برای تست دنیای قهرمانی.

پس از بالا T20 series ماست مالی کردن سرخپوستان را از دست داده ODI سری پس از اذعان غیر قابل بحث 0-2 سرب زیر 22-اجرا شکست در بازی دوم در اوکلند در فوریه 8.

“این دو خیلی خوب بازی بزرگ برای طرفداران. من به خصوص با ما چگونه بازی به پایان رسید. نیمه اول ما اجازه دهید همه چیز دور می شم. من فکر می کنم Saini و Jadeja نشان داد شخصیت بزرگ اما همانطور که گفتم یک روزه کریکت در این تقویم سال است که به عنوان مربوطه مانند T20Is ها و تست های” Kohli گفت: در پست بازی ارائه شده است.

این T20 جام جهانی برگزار خواهد شد و در استرالیا از ماه اکتبر و تیم هند است بسیاری از ODIs این سال است.

پس از مجموعه های در حال انجام در برابر نیوزیلند و هند خواهد شد رقابت در برابر آفریقای جنوبی در سه بازی ODI سری خواهد شد که آخرین آن در سال 2020 است.

از تیم های بین المللی نیز مبارزه سخت برای به دست آوردن امتیاز برای تست دنیای قهرمانی خواهد بود که تصمیم گرفت در ماه ژوئن 2021.

هند کاپیتان گفت: با وجود شکست آنها باید برخی مثبت بیش از حد از دست رفته سری و آنها می توانید تغییرات را به بازی یازدهم برای سومین بازی.

“این یک بازی که در آن ما می تواند گرفته اند شانس و حروف. ما نمی دانیم که Saini می تواند به خوبی با خفاش. ما می خواهیم بچه ها به شکل از موقعیت خود را. ما قطعا می تواند در نظر گرفتن تغییرات ما چیزی برای از دست دادن در حال حاضر.”

Man-of-the-بازی کایل Jamieson که گل حیاتی 25 اجرا می شود در حالی که پنبه حلاجی شده در شماره 11 و در زمان دو ویکت غرق بود با پیروزی.

“بیت بالا در حال حاضر. هنوز نوع از غرق شدن آن است. بازی نوع زوال یافت و سرازیر شد. این بسیار ساده است: ما فقط تلاش برای بدست آوردن آن از طریق 50 اور. فقط تلاش و با چوب راس (تیلور),” او گفت:.

“امداد بود که این احساس را جدا از راه و نه بیش از حد بسیاری از اجرا می شود. بین المللی کریکت بسیار شدت بالا بود اما خیلی سرد است.”

نیوزیلند بازکن حلقه-دروازه بان ضربه تام Lotham مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک “پیروزی بزرگ”.

“آخرین بازی مورد برنده بازی امروز bowlers کار را انجام داد. من فکر می کنم که کل خوب بود آن خنده دار بود جدا. ما موفق به گرفتن درها صف مقابل و پرتاب نگه داشته درها. ما تا به حال برخی از بازی نزدیک با هند خوشحال برای به دست آوردن پیروزی” او گفت:.

“کایل در اولین بازی فوق العاده بود. خوشحال برای او. آن خواهید بود را به نفع خود 3-صفر از اینجا. انگشتان عبور و امیدوارم ما در حفظ و یادگیری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی