یک کشته و پنج زخمی در تیراندازی در تازی اتوبوس در کالیفرنیا

یک مرد لعن و غرغر incoherently باز آتش داخل بسته بندی تازی اتوبوس در جنوب کالیفرنیا اوایل روز شنبه کشته شدن یک نفر و زخمی شدن پنج نفر دیگر در ظاهر تصادفی قبل از حمله به مسافران خلع سلاح او مقامات و یک شاهد گفت.

راننده از لس آنجلس به سان فرانسیسکو اتوبوس کشیده بر روی شانه جایی که برخی از کسانی که روی led قاتل خاموش کردن خودرو و او به سرعت به زندان گرفته شده, California Highway Patrol Sgt. برایان Pennings گفت. راننده در ادامه به بعد خروج به مسافران انجام کمک های اولیه بر روی زخمی, او گفت:.

انگیزه برای عکسبرداری نیست بلافاصله شناخته شده و وجود دارد هیچ نشانه ای مسلح می دانستم که هر یک از قربانیان Sgt. Pennings گفت. او گفت: چندین مهمات مجلات کشف شد همراه با تفنگ است.

سکس در اتوبوس, اتوبوس سفر در بزرگراه بین ایالتی 5 در نزدیکی کوه کوچک جامعه از Lebec حدود 70 مایل (113 کیلومتر) شمال غربی لس آنجلس که مسافر شروع به تیراندازی با تفنگ دستی نیمه اتوماتیک در مدت کوتاهی قبل از ساعت 1: 30 صبح چهل و سه نفر سرنشین از جمله 6 – و 8-سال-کودکان بودند که صدمه دیده است نیست.

مرده مسافری شناخته شده است به عنوان یک زن 51 ساله زن از کلمبیا. دو قربانیان در بیمارستان بستری شد با جراحات جدی Sgt. Pennings گفت.

مسافر علامت Grabban, 29 گفت که مسلح شده بود نشسته با پای او چسبیده به راهرو غرغر به خود incoherently.

“او فقط گفت: چیزهای عجیب و غریب مانند “شما نمی دانید من که’ ‘صبر کنید تا وقتی که ما به ایستگاه’ ‘دور از شخص در راه راه پیراهن,’ ” آقای Grabban گفت: در یک سری از Instagram پیام.

ناگهان مرد شروع کرد به لعن و تیراندازی آقای Grabban گفت. آقای Grabban مخفی زیر صندلی در مقابل از او. او گفت: فرد مسلح به نظر می رسید به آتش هشت یا نه عکس که “به نظر می رسید برای رفتن برای همیشه.” او اضافه کرد: – “من منتظر یکی به من رسید.”

“من فکر کردم من به ضرب گلوله کشته شد چون من احساس عجله از گرما در پشت سر من به عنوان من رفت,” او گفت:. “اما من حدس می زنم من فقط شکست و سر من روی صندلی که من رفتم پایین به زمین است.”

سپس سکوت سقوط کرد. مجروح شدن مسافران شروع به ناله و دیگران شروع به وحشت. آن را در خارج تاریک بود و نمی توانستم آنها را ببینید که چه مسلح انجام شد و پس از او خاموش کردم ، آقای Grabban گفت: راننده وسیله نقلیه متوقف خواسته بیش از بلندگو اگر کسی تا به حال صدمه دیده اند و نه بلافاصله دور نگه دار. “هر کس به فریاد او را به رانندگی” آقای Grabban گفت.

گروهبان. Pennings گفت: اقدامات راننده “بسیار مناسب است و می توان گفت قهرمانانه.” افسر به هیچ فوری جزئیات بیشتر در مورد چگونه به مسافران خلع سلاح قاتل و یا ساخته شده او را از اتوبوس.

هیچ فوری اتهامات عنوان شده علیه این متهم که نام منتشر شد.

آقای Grabban بود که نشسته در نزدیکی عقب اتوبوس با دوست دختر خود را برداشت اسلحه را خالی مجله کلیپ و آن را به دست راننده. یک پوشش به پایان رسید تا آقای Grabban دامان او گفت NBC News.

“من تو را دیدم خون در کف راهرو” آقای Grabban گفت: شبکه. “من نگاه به زن در سمت چپ و او پاسخ نبود در حال حرکت و یا هر چیزی. او مرده.”

مقامات به دنبال به اینکه یک دوربین داخل خودرو دستگیر حمله که زمانی رخ داد که اتوبوس بود در بالای Tejon منتقل می کند. آن افزایش می یابد به ارتفاع بیش از 4100 پا (از 1250 متر) در Lebec.

تازی ممنوع مسافران از آوردن اسلحه و مواد منفجره و یا مواد شیمیایی خطرناک در هیئت مدیره آن اتوبوس یا در توشه خود را با توجه به وب سایت خود را. این شرکت کاهش یافته است در پاسخ به سوالی در مورد امنیت در آن اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر