یکی مرگ 176 موارد در Coimbatore منطقه

کویمباتور منطقه گزارش یک مرگ و 176 تازه COVID-19 مورد در روز سه شنبه در نظر گرفتن این منطقه را به طور کلی شمارش از موارد مثبت به 2,359.

وزارت بهداشت منابع گفت: مرحوم 62 سال از Selvapuram. او اعتراف کرد به کویمباتور کالج پزشکی بیمارستان در 18 ژوئیه با شرکت morbidities مانند چاقی و عفونت ریه و بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 منابع گفت. او معطوف به دولت کالج پزشکی و ESI بیمارستان در دوشنبه شب پس از خود بیماری بدتر شده اما درگذشت صبح روز سه شنبه.

تازه موارد شامل سه پرسنل از 105 گردان از اقدام سریع نیروی (RAF) در Mahalingapuram و 16-year-old boy از PRS پلیس محله در دکتر Balasundaram جاده ها است. مکان های با تعداد بالایی از موارد شامل Kuniamuthur (11 نفر) Selvapuram (10), Rangai Gowder خیابان (9), مدوککری (8) و انواع سالن جاده (6).

سیگنال و مخابرات کارگاه متصل به Podanur ایستگاه راه آهن بسته شد به صورت بخور در روز سه شنبه پس از یک کارمند آزمایش مثبت است. راه آهن مقامات گفت: این کارگاه باقی خواهد ماند بسته شده در روز چهارشنبه نیز می باشد.

در ضمن سواب نمونه از هفت کارگران مهاجر از بیهار برداشته شد در Malumichampatti روز سه شنبه به عنوان آنها در تماس با پنج کارگران که تست مثبت در دوشنبه منابع گفت.

در مجموع 121 بيمار مرخص پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 در Coimbatore منطقه در روز سه شنبه از جمله 72 از ESI بیمارستان.

سالم دیدم 85 مورد در روز سه شنبه که 82 شدند بومی از جمله 31 از سالم محدوده شرکت. هشت بيمار کارکنان در چهار بیمارستان های خصوصی در اینجا یک بازگشت از Kallakuruchi و دو از آندرا پرادش و اوتار پرادش است.

تیروپور منطقه گزارش 34 جدید موارد مثبت در روز سه شنبه مصرف کلی آن شمارش تا کنون به 541. با سه شمارش منطقه دیده می شود 30 مورد در یک روز برای سه روز متوالی

در میان تازه موارد هفت فرزند –14-ساله از Devanagapuram در Kangeyam Block; دو پسر با سن شش تا 12 سال از Amaravathy ناگار Vaikkalmedu در حومه تیروپور محدوده شرکت; 14-year-old boy از K. P. Kovil خیابان در Udumalpet; a 13-year-old boy از AVP طرح در تیروپور محدوده شرکت; 16 سال از Kalukarai در Madathukulam بلوک و هفت سال از Kasthuribai خیابان در اوینشی بلوک.

نمککل دیدم 12 مورد جدید هفت نفر از آنها تماس از موارد قبلی. دو نفر در بازگشت از کویمباتور و کرور.

در ارد سه تازه موارد گزارش شده و 71 نفر ترخيص شده از دولت تضعیف کالج پزشکی و بیمارستان در پروندوری.

از موارد جدید, دو, در Moolapalayam و در یکی Agilmedu خیابان. در مجموع 512 موارد گزارش شده در این منطقه تا کنون 127 تحت درمان هستند.

شش نفر تست مثبت در دهرمپوری در نظر گرفتن تعداد کل موارد تا کنون به 488 روز سه شنبه. آلوده نفر شامل 15 ساله و پسر 9 ساله و پسر 16 ساله با دختر, همه متعلق به همان خانواده در Karimangalam.

در کریشنگیری, 37 مورد جدید گزارش شده در نظر گرفتن شمارش تا کنون به 451.

این Nilgiris منطقه دیدم دو تازه موارد در روز سه شنبه افزایش این تعداد تا کنون به 515. جدید موارد از گودلور. آنها در بازگشت از دبی در ماه فوریه است. پس از تکمیل خود را قرنطینه آنها سفر خارج از منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>