یکی خوب IPL می تواند تغییر یک بازیکن حرفه ای: Vijay شانکار

با IPL ‘به طور نامحدود به تعویق افتاد’ این یک ضربه بزرگ برای اطفال امیدوار است آن را به تیم های ملی برای ICC World T20 برنامه ریزی شده برگزار می شود در استرالیا بعد از این سال.

هند همه طفیلی Vijay شانکار احساس می کند که IPL می تواند باعث شکستن و یا یک حرفه ای است.

به زبان هندو روز جمعه Vijay گفت: “مهم مسابقات به دلیل آن است که زمانی که شما فقط بازی T20 برای نزدیک به دو ماه است. یکی خوب IPL می تواند تغییر یک بازیکن حرفه ای است و کمی خسته کننده [به دست در آن]. بیش از انتخاب به عنوان بازیکن ما فقط می خواهم به بازی کریکت.”

29 سال انجام داده بود به خوبی در سفید-توپ کریکت برای تامیل نادو در سال گذشته است. هر چند او آمد تا با برخی از تلاش خوب در هند-تور نیوزیلند او احساس می کند او می تواند انجام شود بهتر است. “من بازی خوبی اما من آرزو می کنم من می توانم به پایان رسید چند بازی در نیوزیلند. مشابه در یک تور قبل از سال 2019 جام جهانی, من انجام این کار — که من کردم به تیم ملی.”

حتی اگر او دارای امکانات برای آموزش در خانه Vijay شده است معلول این واقعیت است که او تا به رفع برخی از چیزهایی را شروع کنید. در عوض او با تمرکز بر حفظ تناسب اندام خود را. “من یک ساعت جلسه در صبح و شب با چند نفر از دوستان در تماس تصویری بنابراین ما ایجاد انگیزه هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>