در عمده تنش در جریان مناقشه بین چین و هند در مرز, یک افسر و دو jawans از ارتش هند از دست داده و زندگی خود را در طول یک خشونت faceoff بین سربازان در Galwan منطقه در شرق لاداخ سه شنبه شب ،

“در طول ده-تشدید جریان فرایند در Galwan دره خشونت آمیز چهره روز گذشته صورت گرفت شب با تلفات در هر دو طرف. از دست دادن زندگی در هند جانبی شامل یک افسر و دو سرباز” ارتش در بیانیه ای گفت. مقامات ارشد نظامی از دو طرف در حال حاضر جلسه در محل برای خنثی کردن این وضعیت اعلام کرد.

با این حال منابع ارتش گفت: هیچ شلیک در صورت خاموش. شده است وجود دارد هیچ شلیک در مرز از سال 1975.

همچنین بخوانید: چه توضیح می دهد که هند و چین مرز flare-up?

دو طرف باید انجام شده است محدود به مشارکت در یک روش مرحله به مرحله در Galwan منطقه قبل از فرمانده کل سپاه lelvel مذاکرات در ژوئن 6 بود که گسترش به مناطق بیشتر در گشت امتیاز 14, 15, 17A و Gogra مناطق پس از مذاکرات.

شنبه گذشته در اولین اذعان مداوم standoffs ارتش رئیس Gen Manoj Naravane اعلام کرده بود که نیروهای نظامی هند و چین هستند “disengaging” در یک روش مرحله به مرحله از بن بست مناطق مرزی به زیر مجموعه ای از زمین و بسیاری از متارکه اتفاق در Galwan رودخانه منطقه است.

بن بست آغاز شد و با درگیری در Pangong Tso منطقه پس از چینی نیروهای آمد در اعداد بزرگ و منجر به تعداد زیادی از صدمات در هر دو طرف. وجود دارد یک دوم درگیری در مارس 9 در Naku لا در Nirth هند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی