یک کشته و 12 مجروح در انفجار بمب در بازار در پاکستان

قدرتمند انفجار بمب پاره پاره از طریق یک بازار شلوغ در پاکستان را به پادگان شهر راولپندی کشته شدن یک نفر و مجروح شدن 12 نفر دیگر از جمله سه فرزند. این انفجار باعث از طریق یک دستگاه منفجره دست ساز حاوی 2-3 کیلوگرم مواد منفجره رخ داده است در اواخر جمعه شب در کلا مرکز Kabari بازار است که بسیار دور از ستاد کل ارتش پاکستان.

یک سخنگوی پلیس Sajidul حسن گفت: Dawn اخبار اولیه که گزارش ها نشان می دهد که مواد منفجره متصل شد به قطب برق. خواص در اطراف محل آسیب دیده اند در این انفجار است. مجروح شد و با عجله به بیمارستان که در آن دو نفر از آنها شد و اظهار داشت: در یک وضعیت بحرانی است.

مقابله با ترور گروه (CTD) و پرسنل ارتش با عجله به نقطه و محاصره این منطقه برای بررسی است.این یک سخنگوی پلیس گفت که تحقیقی تیم و مردم از پزشکی قانونی علوم آزمایشگاه بودند جمع آوری شواهد.

این مقام گفت که این انفجار بود که “تلاش در سازماندهی تروریسم است اما کسانی که با زندگی عمومی نمی قادر خواهد بود برای فرار از قانون است.”

هیچ گروهی تاکنون مسئولیت این انفجار که رخ داده است زمانی که کشور در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>