در سن 44 و آماده برای هشتم بازی های المپیک در توکیو از ازبکستان ژیمناست اوکسانا Chusovitina باعث می شود نور از او شکستن رکورد بقا در ورزش توسط نوجوانان اعجوبه.

“من دوست دارم ژیمناستیک. من به خودم می گویم: چرا آموزش و انجام در حالی که شما هنوز هم می توانید؟” Chusovitina گفت: در مصاحبه اخیر خود در تاشکند.

“اگر من می خواهم متوقف شد, من فکر می کنم من می خواهم که به شدت از آن پشیمان.”

اما در حالی که میل به رقابت هنوز هم می سوزد در Chusovitina او گفت که او داده است او را کلمه به خانواده اش که او خواستار “قوی ترین انگیزه” که توکیو بازی ها در این سال خواهد بود که او را “آخرین بازی های المپیک”.

Chusovitina آغاز زندگی حرفه ای خود را برای رقابت در اتحاد جماهیر شوروی اما پس از سقوط آن او خود را برای اولین بار طعم های المپیک بارسلونا در سال 1992 در یک تیم به نمایندگی از کشور شوروی سابق.

انتظار طولانی

او مدال دیگر تیم طلا اما او تا به حال صبر کنید یکی دیگر از 16 سال و چهار بازی برای یک فرد المپیک مدال.

که آمد زمانی که او موفق به کسب نقره ای روی خرک در پکن در سال 2008. که در آن نقطه Chusovitina به نمایندگی از آلمان پس از حرکت وجود دارد در سال 2002 به پسرش Alisher درمان leukaemia که موفق به اثبات رسانده.

اما توکیو خواهد بود پنجم بازی های المپیک به نمایندگی از او در آسیای مرکزی میهن ازبکستان — یک کشور از 33 میلیون که در آن او است پس احترام که او به ویژه در تمبر پستی.

ظاهر او در بازی ریو در سال 2016 ساخته شده او را تنها ژیمناست تا کنون به رقابت در هفت متوالی در بازی های المپیک است.

یک پسر درخواست تجدید نظر

Chusovitina به خبرگزاری فرانسه گفت در طول یک استراحت از تمرین خزانه که آن را Alisher در حال حاضر 20 که او را متقاعد به زمان تماس در زندگی حرفه ای خود را در سطح بالا ،

“او نگرانی در مورد زیادی به من که من ممکن است آسیب بد یا بیمار قرار می گیرند.”

خود او در مورد علاقه های المپیک حافظه باقی می ماند از بازگشت به خانه از پکن که در آن طاق عملکرد او را دیدم به اشتراک گذاری این تریبون با ژیمناست ها از چین و کره شمالی که هر دو از یک دهه جوانتر از او بود.

“زمانی که من پشت کردم دکتر به من داد این خبر که پسر من بود و در نهایت سالم” او به یاد می آورد.

“من فکر می کنم برای یک مادر است که در اخبار است که شما نمی توانید مقایسه هر مدال به.”

منبع الهام بخش

Chusovitina را در طول عمر به عنوان یک سطح بالا ورزشکار ممکن است هیچ معامله بزرگ به ستاره است اما همچنان منبع الهام بخش برای جوان ژیمناستیک که در قطار با او روزانه در جمهوری ژیمناستیک مرکز در تاشکند.

“او در حال حاضر یک ورزشکار چنین سطح بالایی گفت:” لیودمیلا Li Chusovitina مربی.

“او می داند که بدن او و آنچه در آن می توانید انجام دهید. ما تنها کار این است که کمک به حفظ آن سطوح است.”

Chusovitina شوهر Bakhodir Kurbanov است خودش سابق المپیک رقیب به نمایندگی از ازبکستان در کشتی فرنگی در سال های 1996 و 2000 بازی.

قربانی

او قربانی خود را برای حرفه خود و با تمرکز بر کمک به Alisher نبرد leukaemia, یک تصمیم گیری است که باعث می شود او هیچ تاسف.

“ما برنامه ریزی برای یک چهارم بازی های المپیک, اجازه دهید به تنهایی یک هشتم اما او ساخته شده است ما افتخار” Kurbanov گفت: در طی یک مصاحبه در آپارتمان محقر در حومه تاشکند.

“پسر من و من فقط سعی کنید به نگه دارید تا با او.”

برای لحظه ای Chusovitina متمرکز شده است در توکیو اما او تا به مقدار زیادی از برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی.

یکی این است که برای راه اندازی یک آکادمی ژیمناستیک در تاشکند را از طریق نسل بعدی ازبک ژیمناستیک.

اتصالات وداع

یکی دیگر این است که نگاهی به پرتو و طاق به مرحله در یک “ژیمناستیک تئاتر نمایش” که او امیدوار خواهد بود هر دو اتصالات وداع با زندگی حرفه ای خود را در ورزش حرفه ای و یک راه popularising ورزش به صورت محلی.

“من می خواهم مردم ما به عشق, ژیمناستیک به ببینید که چه زیبا آن است که” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“هنگامی که مردم می بینند (نشان می دهد) آنها اجرا خواهد شد به قرار دادن فرزندان خود در کلاس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی