یک تست مثبت برای COVID-19 در مگالایا

42-سال-که توسط یکی از دوستان خانوادگی از اولین COVID-19 بیمار در مگالایا دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus بالا بردن تعداد فعال موارد به 11 در دولت وزیر کنراد Sangma گفت.

با هوای تازه مورد گزارش از دولت سرمایه تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس مخوف در دولت در حال حاضر در 12, او گفت:.

“یکی از دوستان خانوادگی مثبت بیمار نیز آزمایش مثبت است. این شخص در حال حاضر در مرکز قرنطینه. تعداد کل 12 است. یکی مرحوم و دیگر 11 پایدار” رئیس وزیر توییتی اواخر سه شنبه شب ،

مورد جدید است و مربوط به دولت اول COVID-19 بیمار یک پزشک که جان خود را در 15 آوریل رسمی گفت.

دولت اعلام کرده است کل شرق خاصی تپه های منطقه از جمله دولت سرمایه به عنوان یک “منطقه قرمز”.

معاون وزیر Prestone Tynsong گفت: وجود خواهد داشت “هیچ آرامش” در منطقه قرمز در طول مستند با در نظر گرفتن موارد مثبت گزارش از منطقه است.

دولت از دریافت برنامه 10,287 شهروندان مگالایا که در حال حاضر رشته در کشورهای دیگر با توجه به این مستند به سود یک بار کمک های مالی از ₹3,000.

“ما خواهد بود با بررسی تمام برنامه های ما قبل از انتشار این کمک مالی به همه کسانی که رشته در خارج از دولت است. آن است که ابتکار عمل را به نشان می دهد که ما متحد با آنها در این زمان بحران” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>