یک نفر به ضرب گلوله کشته شده سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در تگزاس

یک نفر کشته شد که چند عکس از کار اخراج شدند در میان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در مرکز شهر آستین تگزاس در شنبه, مقامات گفت.

فیلم های ارسال شده در طول یک Facebook Live نشان داد لحظه ای که چندین عکس زنگ زد در تگزاس به عنوان سرمایه حدود 100 نفر راهپیمایی کردند و شعار می دادند, “مشت کردن! مبارزه با عقب!”

Austin پلیس و اورژانس خدمات پزشکی گفت: در توییتر که یک نفر کشته شد, در تیراندازی. وجود دارد هیچ دیگر مرگ و میر و یا مردم شات با توجه به بخش اورژانس.

گزارش اولیه نشان می دهد که مشکوک به حمل یک تفنگ و گلوله در قربانی که قرار بود در ماشین پلیس گفت: یک جلسه. مظنون بازداشت شده است آنها گفت.

تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس بودند را برانگیخت در سراسر جهان زیر ممکن است قتل آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که بازداشت او.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>