کمپین آنلاین برای گنجاندن Gondi در هشتمین برنامه

سیستم عامل شبکه های اجتماعی باید در مفید آمده است برای Bhadrachalam مبتنی بر Adivasi Sankshema Parishad (ASP) برای اجرای یک کمپین آنلاین برای جمع اوری حمایت خود را برای طولانی مدت تقاضا برای گنجاندن Gondi (Merowe) زبان در هشتمین برنامه از قانون اساسی در میان این بی سابقه بار از coronavirus بیماری همه گیر.

این کمپین آنلاین دستاوردهای برجسته در میان انقطاع از ارتباطات اجتماعی و حمل و نقل تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ASP و مختلف دیگر Adivasi سازمان به نمایندگی از شش کشور از جمله کشورهای همسایه آندرا پرادش, Chhattisgarh و اوریسا در حال آماده سازی خود برای رعایت Gondi (Merowe) زبان روز در جولای 21. این Adivasi سازمان ها مدت طولانی است که خواستار به رسمیت شناختن رسمی از Gondi (Merowe) زبان کرور Adivasis در سراسر گندوانا منطقه پوشا چندین ایالت در کشور است. پتانسیل سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook به عنوان ارتباط موثر ابزار برای ساخت و افکار عمومی را برای یک علت اجتماعی تقویت شده و در زمان فعلی همه گیر ناشی از بحران گفت: ASP convener Madivi نهرو.

“من با استفاده از Facebook و WhatsApp سیستم عامل برای رسیدن به مردم و تشویق و ترغیب آنها به طور مداوم در تلاش برای رسیدن به هدف از به رسمیت شناختن رسمی به Gondi (Merowe) زبان داشتند.”

این کمپین آنلاین در نظر گرفته شده است به بسیج Adivasis به رعایت “Vishwa Merowe (Gondi) Basha Dinotsavam” در مربوطه روستاها در انطباق دقیق با فاصله فیزیکی مقررات به قرض دادن قدرت به بلند گرامی تقاضا برای اضافه کردن Gondi (Merowe) در برنامه هشتم قانون اساسی است.

اقدامات مداوم است که نیاز به ساعت برای رسیدن به این هدف او افزود آنلاین کمپین تشدید خواهد شد پیش از “روز بین المللی جهان را مردم بومی” سقوط در آگوست 9.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>