آنلاین کلاس | مرکز هنجارهای حد کلاس صفحه زمان

مدارس می توانند با برگزاری کلاس های آنلاین زنده برای حداکثر 1.5 ساعت در روز برای کلاس 1-8 و سه ساعت در هر روز برای کلاس 9-12 با توجه به Pragyata راهنمای دیجیتال, آموزش و پرورش منتشر شده توسط وزارت توسعه منابع انسانی (MHRD) در روز سه شنبه. برای مهد کودک, مهد کودک و پیش دبستانی تنها 30 دقیقه از زمان روی صفحه نمایش در هر روز برای برقراری ارتباط با پدر و مادر توصیه می شود.

این دستورالعمل تهیه شده توسط شورای ملی تحقیقات آموزشی و آموزش (NCERT), فقط مشاوره در طبیعت و از دولت خواسته شده که برای ساخت آنها و تدوین قوانین خود را بر اساس نیازهای محلی.

همچنین به عنوان خوانده شده | آنچه شما نیاز به دانستن در مورد حفاظت از فرزند خود شنوایی به عنوان کلاس های آنلاین تبدیل شدن به هنجار

بیش از 25 کرور دانش آموزان در سراسر کشور بوده است در خارج از مدرسه از اواسط ماه مارس. این Pragyata دستورالعمل اذعان کرد که این دانش آموزان در زندگی خانواده ها که سقوط به دسته های مختلف: کسانی که کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند با 4G دسترسی به اینترنت کسانی که با گوشی های هوشمند اما محدود و یا بدون دسترسی به اینترنت کسانی که با تلویزیون با کابل یا DTH کسانی که با رادیو تنظیم و یا یک پایه تلفن همراه با رادیو FM و کسانی که با دستگاه های ارتباطی در همه.

بررسی توصیه

و اشاره کرد که دانش آموزان از دسته های مختلف ممکن است در همان کلاس درس دستورالعمل توصیه مدارس به اولین بررسی خود دانش آموزان قبل از تصمیم گیری در مورد نحوه آموزش. “هدف این است که سعی کنید و از نو خلق کردن چهره به چهره (F2F) کلاس های درس بیش از اینترنت” از آن تاکید کرد. “مدارس باید فرض کنیم که تدریس و یادگیری از طریق همزمان ارتباطات است تنها مورد نیاز و یا حتی مطلوب به منظور حمایت موثر یادگیری دیجیتال.”

همزمان یا real-time ارتباطی می تواند در همه جا حاضر و زوم کلاس که بسیاری از مدارس خصوصی در حال حاضر شروع و یا دیگر ویدئو و یا کنفرانس صوتی اجازه می دهد بازخورد فوری.

“کودکان در معرض فن آوری های دیجیتال و یا اسباب بازی برای یک مدت طولانی در معرض شدید مسائل مربوط به سلامت” دستورالعمل گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | شیوه های ایمن برای آموزش آنلاین: آنچه که کارشناسان می گویند

“از این رو با ابزارهای دیجیتال برای ساعت های طولانی تر و یا خود را بیش از حد استفاده شود می تواند اجتناب شود با طراحی مناسب سن برنامه های دیجیتال, آموزش و پرورش” به آن اضافه شده است.

نگه داشتن به طور کلی توسعه دانش در ذهن, آن توصیه می شود که “آنلاین همزمان یادگیری ممکن است انجام شده برای بیش از دو جلسه از 30-45 دقیقه هر روز آمریکا/UTs تصمیم به کلاس های آنلاین” برای کلاس 1-8. برای کلاس 9-12, توصیه شد برای بیش از چهار جلسه در هر روز. 10-15 دقیقه استراحت نیاز ارائه می شود بین جلسات آن اضافه شده است.

جدا از چنین زندگی طبقات آن ارائه شده تعدادی از توصیه های “یادگیری ناهمزمان” با ابزار اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دانلود درس و یا گوش دادن به رادیو و برنامه های تلویزیونی و ارتباط از طریق واتساپ و اس ام اس های مطالعه در خود و انجام پروژه های خلاق.

همچنین به عنوان خوانده شده | کلاس های آنلاین بالا بردن شبح از صفحه نمایش اعتیاد

در حالی که آمریکا و مدارس توسعه جدول زمانی آنها باید نگه دارید در ذهن است که چند فرزند در یک خانواده ممکن است نیاز به دسترسی به همان دستگاه به بررسی دیجیتال زیرساخت های موجود با معلمان و همچنین دانش آموزان برای ارزیابی سطح ممکن است مشارکت والدین و به یاد داشته باشید که معلمان نیز ممکن است پدر و مادر نیاز به نظارت بر کودکان خود را به یادگیری نیز گفت: این دستورالعمل.

همچنین به عنوان خوانده شده | می توانید آموزش آنلاین جای مدرسه و کلاس است ؟

آنها همچنین باید ترتیبات برای رسیدن به دانش آموزان که دسترسی به هر گونه دیجیتال زیرساخت در خانه و یا کسانی که دارای نیازهای ویژه به اطمینان حاصل شود که هیچ کودکی پشت سر گذاشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>