آنلاین کشاورزان satyagrah خواسته های بهتر قیمت برای تولید در Madhya Pradesh

کشاورزان جوان و مددکاران اجتماعی در سوني منطقه, Madhya Pradesh راه اندازی یک کمپین آنلاین به نام “Kisan Satyagrah’ خواستار است که برای تولید توان خرید بالاتر از حداقل حمایت قیمت (MSP) و به دنبال آموزش جمعیت شهری در مورد کشاورزی است.

همچنین بخوانید: MSP برای کشاورزی محصولات کشاورزی بالاتر, جهانی, قیمت بازار; نیاز به پیدا کردن راه حل مناسب: کرد

“مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک کشاورزان نباید فقط در مورد آنها گفت:” Navendu Mishra, 37, یک مددکار اجتماعی. “اگر چه جوان کشاورزان صوتی در مورد مشکلات خود آنها مجهز به تلفن همراه و اینترنت است. در حالی که جمعیت شهری یک صدا. با اتصال این دو خواسته های خود را می تواند تقویت شود.”

کمپین لگد کردن با این تقاضا که kharif ذرت در سوني و چھندواڑا ولسوالی توان خرید بالاتر از MSP از ₹1,760 هر quintal مجموعه توسط مرکز. کاهش تقاضا برای مرغ با توجه به شایعات در COVID-19 همه گیر اما بیشتر به طور قابل توجهی واردات از اوکراین میانمار و روسیه سقوط کرد, قیمت ها به صورت محلی.

در حالی که قیمت های نورانی در اطراف ₹1,900-2,100 در quintal در ماه دسامبر در محلی mandis آنها کاهش یافت و به ₹900-1,000 شروع ممکن است گفت: Sateesh Rai, 32 یک کشاورز در سوني که در آن ذرت رشد کرده بود در 4,35,000 هکتار. “این بدان معنی است که ما رنج می برد یک دست دادن ₹200-300 هر quintal در هزینه ورودی و ₹800-900 هر quintal در MSP,” او گفت:.

به افزایش تقاضا برای یک قیمت عادلانه کشاورزان و هواداران از شهرهای های خود فیلم و عکس در حالی که نگه داشتن پلاکارد بر روی پلت فرم دستگیره در Facebook و Twitter. بسیاری Facebook کاربران متصل شده اند به کمپین آرم خود را همراه با نمایش تصاویر برای حمایت از علت است. و در ژوئن 11, نزدیک به 1000 نفر در سراسر کشور توجه این کمپین تماس بگیرید برای یک روز است در اعتصاب غذا به افزایش تقاضا است.

همچنین بخوانید: A tale of two States: متفاوت سیاست های روستایی مادها پرادش و راجستان

اولین کمپین خواسته های یک کالا باید وارد کند اگر به اندازه کافی از آن است که رشد در داخل کشور. “در حالی که نخست وزیر مذاکرات در مورد ‘Atmanirbhar بهارات” و ما همچنان صدمه زدن به کشاورزان ما گفت:” آقای Rai. دوم این کمپین می خواهد MSP اعلام می شود برای همه کالاها رشد و انطباق با در بازارهای.

کمپین میزبان صدها نفر از کشاورزان در یک گروه واتساپ که در آن آنها ارسال فیلم بعد از آپلود در رسانه های اجتماعی. “برای اطلاعات ما تکیه بر هر دو تجربه عملی از کشاورزان و تحقیقات گفت:” آقای Mishra, بخشی از یک 10-عضو تیم که مدیریت دسته.

در پاسخ به کمپین گفت: آقای Rai, the Dubai بخش واحد, Madhya Pradesh کشاورزی دولتی بازاریابی (مندی) هیئت مدیره که در آن سوني و چھندواڑا سقوط در ژوئن 1 به کارگردانی مندی کمیته برای جلوگیری از “cartelisation” در طول خرید و تنظیم قیمت حراج در MSP.

کشاورزان برگزار شده بود به عقب برداشت خود را از فروش از ماه دسامبر به امید قیمت های بهتر در مه-ژوئن توضیح آقای Rai. “اما آنها تا به حال به آن را به فروش در قیمت های پایین تر. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آنها تصمیم به تغییر به دیگر محصولات کشاورزی مانند كنجاله سويا و برنج برای فصل آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>