آنلاین پرداخت مالیات بر اموال به احتمال زیاد از 1 آوریل

این Mysuru شهرستان شرکت (MCC) صادر کرده و در دستور کار برای رول کردن از آنلاین پرداخت مالیات بر اموال با اثر از آوریل 1.

MCC کمیسر Gurudutt Hegde گفت هندو که digitisation از ثبت ملک ثبت و داده ها خواهد بود تغذیه به سیستم در حالی که نرم افزار در حال توسعه برای محاسبه آنلاین مالیات.

“ما در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که سیستم در محل است از 1 آوریل آن را به عنوان نشانه آغاز سال مالی جدید گفت: آقای Hegde.

طولانی-انتظار پروژه که تا به حال بسیاری از غلط شروع می شود اما موفق به خاموش آن لانه گزینی تا حد زیادی بستگی تکمیل اموال موجود بررسی در MCC محدودیت است اما در عین حال خود را به پرواز.

اما آقای Hegde گفت: این پنجره در دسترس برای تکمیل اموال بررسی است دقیقا دو ماه و هر چند این یک کار دشوار است آن را غیر ممکن نیست.

شهری مالکیت رکورد (UPOR) پروژه را تکمیل کرده است ملک را بررسی و توسعه داده است یک پایگاه داده برای تمام خواص در Mysuru شهرستان علاوه بر حدود 40 روستاهای اطراف آن در آینده تحت MUDA حوزه قضایی است. اما MCC بود مشتاق به انجام آن اموال خود را بررسی داده های خاص مورد نیاز برای محاسبه مالیات.

“این UPOR پرونده را به ما داده های مربوط به طرح ابعاد و مختصات جغرافیایی آن و ارتباط آن با خواص دیگر ، اما برای محاسبه مالیات بر ملک ما همچنین نیاز به زمین استفاده کیفیت ساخت و ساز مشخص و بر اساس استفاده از گرانیت, کاشی و سنگ مرمر و غیره با کیفیت از چوب استفاده می شود و…. و این تماس برای یک نظر سنجی تازه” گفت: آقای Hegde.

در مورد این نظرسنجی نمی تواند تکمیل شده توسط آوریل 1 MCC ممکن است مهاجرت به سیستم آنلاین با پایگاه داده موجود و سوابق که در حال digitalised و انجام بررسی بعد. “اگر دو ماه از پنجره به بررسی کامل و به روز رسانی پایگاه داده است که بیش از حد کوتاه ما ممکن است حتی رول آنلاین سیستم مالیات با سوابق موجود و انجام اصلاحات اگر هر روز از اتمام بررسی” او اضافه شده است. این محوری است که در تکمیل این بررسی در زمان در دسترس و رول کردن سیستم.

Intriguingly آنلاین و پرداخت مالیات بر املاک تحت فشار قرار دادند توسط سازمان های غیر دولتی مانند میسور Grahakara Parishat (MGP) پس از بیش از یک دهه اما مقامات تا به حال ادامه با زمان دست و پا گیر روش نقطه پرداخت. به این دلیل طولانی شد که هر سیستم جدید مجبور به تایید شده توسط اداره دولت شهری. اما MCC کمیسر گفت: این درست نیست و بسیاری از شهرستان شرکت کرده بود تغییر به سیستم پرداخت آنلاین 10 سال پیش.

آنلاین پرداخت خواهد شد بیشتر یک روند شفاف و از بین بردن تناقضات در محاسبه مالیات و کمک به افزایش درآمد بسیج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر