تنها جریان فیلم به واجد شرایط برای اسکار 2021 برای اولین بار

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences اجازه خواهد داد که تنها فیلم به صورت آنلاین برای آینده اسکار در پی این صنعت گسترده shutdown ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برگزارکنندگان این جوایز سالانه از اعلام روز سه شنبه اضافه کرد که COVID-19 شیوع مجبور آکادمی به “موقت استثنا” با توجه به تعطیلی تئاتر.

این آکادمی مورد نیاز است که یک فیلم نشان داده می شود در یک تجاری motion picture تئاتر در لس آنجلس برای یک تئاتر مقدماتی اجرای حداقل هفت روز متوالی در طی آن دوره نمایش رخ می دهد باید حداقل سه بار در روز.

“آکادمی قویا معتقد است هیچ وجه بزرگتر به تجربه سحر و جادو از فیلم نسبت به آنها را ببینید در یک تئاتر. تعهد ما به این است که بدون تغییر و تزلزل ناپذیر. با اینحال در طول تاریخ غم انگیز COVID-19 همه گیر مستلزم موقت این استثنا به ما جایزه واجد شرایط بودن قوانین است.

“آکادمی پشتیبانی از اعضای ما و همکاران در طول این زمان از عدم قطعیت است. ما می دانیم اهمیت کار خود را دیده و همچنین جشن گرفته می شود به خصوص زمانی که مخاطبان در درک فیلم بیشتر از همیشه گفت:” آکادمی جمهور دیوید روبین و مدیر عامل سحر Hudson, در بیانیه ای.

برای 93 مراسم اهدای جوایز تنها فیلم هایی که تا به حال یک برنامه ریزی اکران هستند اما در ابتدا در دسترس ساخته شده تجاری و جریان و یا ویدئو در تقاضا (VOD) خدمات ممکن است واجد شرایط در بهترین تصویر, general ورود و تخصص دسته بندی.

این فیلم باید ساخته شده موجود در امن آکادمی غربالگری اتاق عضو تنها جریان سایت ظرف 60 روز از آن جریان و یا VOD انتشار.

زمانی که تئاتر بازگشایی طبق دستورالعمل دولت و در تاریخ به مجموعه توسط آکادمی این قوانین معافیت دیگر اعمال می شود.

“تمام فیلم های منتشر شده پس از آن خواهد شد انتظار می رود مطابق با استاندارد آکادمی تئاتر مقدماتی مورد نیاز” با توجه به آزادی مطبوعات.

به سهولت تئاتر نمایشگاه مورد نیاز در زمانی که تئاتر بازگشایی این سازمان نیز گسترش تعداد مقدماتی تئاتر فراتر از لس آنجلس از جمله سالن های مانند نیویورک شهرستان, منطقه خلیج, شیکاگو میامی و آتلانتا.

شورای حکام همچنین اعلام کرد که آنها خواهد شد ادغام دو صدا دسته بندی ها — میکس و ویرایش — به یک جایزه.

این 93 اسکار تلویزیونی پخش خواهد شد در فوریه 28, 2021 در ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>