جشن خواننده اپرا Placido Domingo دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. 79 ساله اسپانیایی تنور نشان داد تشخیص خود در Facebook صفحه.

“من احساس می کنم این است که من وظیفه اخلاقی به اعلام به شما که من تست مثبت برای COVID-19. من و خانواده ام همه در انزوا به عنوان طولانی به عنوان آن تلقی پزشکی لازم است,” او نوشت.

Domnigo گفت: او تصمیم گرفت برای آزمایش پس از تجربه “تب و سرفه علائم” اما او و خانواده اش در “سلامتی” در حال حاضر.

“من خواهش می کنم هر کس باید بسیار مراقب باشید به دنبال دستورالعمل های اساسی با شستن دست های خود را اغلب نگه داشتن حداقل شش پا فاصله از دیگران انجام همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از این ویروس از گسترش و بالاتر از همه در خانه بمانند اگر شما می توانید,” او نوشت.

“ما با هم می تواند به مبارزه با این ویروس و توقف زمان در سراسر جهان بحران بنابراین ما می توانیم امیدوارم بازگشت به عادی ما در زندگی روزمره بسیار به زودی. لطفا دنبال دولت های محلی خود را دستورالعمل و مقررات برای ایمن ماندن و حفاظت از نه تنها خودتان بلکه در کل جامعه ما,” دومینگو اضافه شده است.

در اوایل سال جاری دمینگو شد در اخبار برای مواجهه با چندین اتهام آزار و اذیت جنسی و عذر خواهی کرد برای “hurt” باعث به شاکیان گفته او مورد قبول کامل مسئولیت برای اقدامات خود را.

دومینگو می پیوندد یک لیست در حال رشد از مشاهیر است که آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله Idris Elba, تام هنکس و همسرش, Rita Wilson, Kevin Durant سابق باند دختر Olga Kurylenko, Frozen 2 بازیگر راشل Matthews, Daniel Dae Kim, بازی تاج و تخت ستاره Indira Varma و Kristofer Hivju و جشن میزبان تلویزیون اندی کوهن.

Coronavirus شیوع است که دولتی در چین در شهر ووهان است کشته 14,641 مردم با 336.000 در موارد گزارش شده در 173 کشور و سرزمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی