Oppn. انتقاد شدید پلیس پس از فیلم دوربین مدار بسته می رود ویروسی

رهبران اپوزیسیون در یکشنبه ناودان پلیس دهلی و مرکز پس از یک مدار بسته از جامع Millia اسلامی (JMI) که در کتابخانه پرسنل پلیس به همراه نیروهای شبه نظامی بودند دیده می شود ضرب و شتم دانش آموزان ویروسی رفت.

به اشتراک گذاری فیلم دوربین مدار بسته (ضبط این رویداد از تاریخ 15 دسامبر سال گذشته) در توییتر کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra گفت: اهداف دولت خواهد ایستاد اگر در معرض هیچ اقدام گرفته شده است در برابر ‘گمراه’ پلیس.

خانم Vadra همچنین متهم به خانه وزیر و پلیس دهلی از ‘دروغ’ که جامع دانشجویان بودند مورد ضرب و شتم داخل کتابخانه.

“نگاه کنید که چگونه پلیس دهلی است که کورکورانه آزار دانش آموزان در کتابخانه. یک پسر عمومی خود کتاب اما پلیس ادامه دارد به او حمله با باتوم. صفحه اصلی وزیر و پلیس دهلی دروغ زمانی که آنها گفت: دانش آموزان بودند مورد ضرب و شتم تا در کتابخانه. اگر هیچ اقدام گرفته شده است و حتی پس از تماشای این جامع تصویری به اهداف دولت خواهد غرفه در معرض قبل از کل کشور” خانم Vadra توییتی در هندی.

48-ویدئو دوم ظاهرا نشان می دهد برخی از هفت به هشت پرسنل امنیتی ورود به پیر خواندن سالن و ضرب و شتم دانشجویان با باتوم.

“فیلم دوربین مدار بسته پدید آمده نشان پلیس آزار جامع دانشجویان بدون تحریک. هولناک است. نمونه مجازات باید وضع در این lawless پلیس” توییتی کنگره MP شاشی Tharoor.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala نیز به اشتراک گذاشته 48 ثانیه تصویری و پرسیدم پلیس حمایت چاقوکشی در زیر یک فاشیست مودی دولت است.”

“آن را در معرض افراط متعهد توسط پلیس دهلی و وحشتناک حمله در دانش آموزان است. پلیس دهلی به طور مستقیم در زیر صفحه اصلی وزیر آمیت شاه و در حال حاضر او باید به ملت چه اقدام است که گرفته شده در برابر پلیس که آیا این” CPI دبیر D. رجا گفت هندو.

شاخص تورم مصرف کننده(M) برای عمل

رسمی رسیدگی از شاخص تورم مصرف کننده(M) نیز خواستار اقدام علیه پرسنل پلیس. “این چیزی است که پلیس دهلی را در جامع آن روز. #ShameonDelhiPolice. که دستور را پلیس دهلی را وارد کنید و در داخل محوطه دانشگاه. پلیس دهلی می آید به طور مستقیم تحت Amit Shah. او نیاز به پاسخ. مناسب تحقیقات باید انجام شود و افراد مسئول باید رزرو ایم” شاخص تورم مصرف کننده(M)’s official رسیدگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر