‘مخالفت با کارناتاکا حرکت برای افزایش Almatti سد ارتفاع’

معاون سابق سخنران و رئیس سابق کریشنا دلتا Parirakshna Samithi (KDPS) Mandali بودا پراساد در روز پنج شنبه به دادگاه تجدید نظر به احزاب سیاسی در آندرا پرادش به گرد هم می آیند در راه اندازی یک اعتراض به کارناتاکا پیشنهاد دولت برای افزایش ارتفاع Almatti سد از موجود 519 متر به 524 متر در کریشنا است.

در نامه ای خطاب به احزاب سیاسی در دولت آقای پراساد گفت: “کشاورزی و آبیاری در رودخانه کریشنا دم-end ایالت آندرا پرادش و Telangana خواهد رنج می برند اگر این سد با ارتفاع افزایش می یابد به فروشگاه های اضافی 130 تا 160 tmcft در طول موسمی. اگر اتفاق می افتد که دو کشور خواهد شد خشک در سال های آینده. اعتراض به این حرکت است که نیاز به ساعت به آغاز یک جنگ در امان باشد.”

به تازگی کارناتاکا دولت ارسال پیشنهاد به مرکز, به دنبال موضوع اطلاع رسانی در ادامه با افزایش ارتفاع سد آماده به صرف عظیم ₹61,000 کرور روپیه برای آن است.

احزاب سیاسی در آندرا پرادش باید متوجه در دسترس بودن آب برای آبیاری برای kharif در سال های آینده اگر Alamatti سد با ارتفاع افزایش می یابد. این تلوگو زبان متحده را به گریه برای آب برای آبیاری گفت: آقای پراساد.

پس از آن دولت به رهبری وزیر N. Kiran Kumar Reddy رفت به دیوان عالی کشور در برابر Brijesh کومار دادگاه ترتیب است که اجازه کارناتاکا برای افزایش Alamatti سد ارتفاع به 524 متر است. آقای پراساد و KDPS رئیس Akkineni بهونی پراساد را تشدید تلاش برای پا زدن شروع به مخالفت با افزایش ارتفاع سد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>