احزاب مخالف در TN محکوم کردن اقدام پلیس ضد کا معترضان

احزاب مخالف به رهبری DMK در تامیل نادو در روز شنبه شدت انتقاد کرد در این اقدام پلیس ضد کا معترضان در اینجا و در پی اقدام علیه آن دسته از پرسنل پلیس که به اتهام استفاده از زور علیه آشوبگران.

DMK جمهور M. K. استالین گفت: تظاهرات برگزار می شد به شیوه ای صلح آمیز و به دنبال دانم چرا پلیس با استفاده از زور برای متفرق کردن آنها.

اما BJP رهبر H. رجا انجام می دهد و حمله بر پولیس که در آن چهار نفر از جمله یک زن مشترک کمیساریای صدمات پایدار.

“Lathi شارژ انجام شد بی ارزش مسالمت آمیز مردم بدون هیچ دلیل و این باعث شد مردم در سراسر کشور را به خیابان” آقای استالین در بیانیه ای گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | نیاز ساعت: بر کا تظاهرات

روز جمعه یک ضد کا اعتراض مسلمانان تبدیل شده بود خشونت هنگامی که یک گروه از معترضان با پلیس اینجا را ترک چهار پرسنل مجروح شدند. این حادثه تا به حال منجر به تظاهرات پراکنده در سراسر تامیل نادو از جمله در Washermanpet در شهرستان که در آن خشونت فوران اما معترضان پس از آن به نام اضطراب پس از گفتگو با کمیسر پلیس A. K. Viswanathan.

آشوبگران به حال گفته است که پلیس با استفاده از زور علیه آنها. آقای استالین خواستار آن شدند که هر گونه موارد در این ارتباط نیز باید خارج شود و به دنبال اقدام علیه پلیس که گفته می شود با توسل به lathicharge.

ضربه در AIADMK این DMK ارشد گفت: در حالی که حزب حاکم رای داده بودند در حمایت از اصلاح قانون شهروندی در مجلس, آن نیز تصویب مجمع قطعنامه علیه کا, یک تقاضا putforth توسط حزب خود را.

اما Kairali Munnetra Kazhagam رهبر T. T. V. Dhinakaran همچنین هدفمند دولت بیش از دست زدن به اعتراض. “استفاده از زور در تظاهرات مسالمت آمیز به مقدار تکان دهنده یک لانه زنبور” مستقل قانونگذار در بیانیه ای گفت.

او آرزو حوادث را تکرار کند. این Vaiko-led MDMK قطعنامه ای در آن منطقه دبیر جلسه کوبیدن پلیس به اتهام استفاده از زور در برابر معترضان.

BJP رهبر H. Raja که حزب متحد از AIADMK در تامیل نادو ناودان خشونت علیه پرسنل پلیس در تظاهرات.

در یک توییت گفت: “تظاهر کنندگان باید در برخورد با مشت آهنین”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر