مخالفان در تلاش برای از خط خارج توانبخشی روند cyclone-آمار افراد: TMC

ارشد Trinamool کنگره رهبر Partha Chatterjee روز یکشنبه ادعا کرد که احزاب مخالف در حال تلاش برای از خط خارج فرایند توانبخشی از طوفان Amphan تحت تاثیر قرار مردم در غرب بنگال توسط تلاش برای تمرکز بر روی موضوع فساد.

او همچنین متهم BJP رهبران که با اشاره انگشت اتهام جناحی دشمنی TMC در پشت حمله به یک عضو شورا در North 24 Parganas منطقه از دادن زیاده روی به miscreants.

“احزاب مخالف در حال صحبت کردن در فساد زمانی که این موضوع جبران خسارت شده است مراقبت از” آقای Chattejee است که یک وزیر ارشد به خبرنگاران گفت.

رهبران BJP شاخص تورم مصرف کننده(M) و کنگره گفته اند که بستگان و دوستان از حاکم TMC رهبران در مناطق دریافت کرده اند دولت پول برای تعمیر خانه های که آسیب دیده از طوفان Amphan.

دولت دریافت کرده است حدود 40,000 شکایت وی از سوی مامورین بی نظمی در توزیع کمک های مالی به گردباد-مردم آسیب دیده و یافت می شود که نزدیک به 34000 از آنها واقعی هستند.

گام های برداشته شده در برابر چند panchayat کارمندان و جلوگیری از توسعه افسران (BDOs) به اتهام درگیر بودن در بی نظمی.

در مورد تعلیق از 200 TMC کارگران در Nandigram منطقه به اتهام درگیر در شیوه های فاسد بیش از Amphan امداد آقای Chatterjee وجود دارد گفت: 80,000 غرفه در دولت و تعدادی از افراد درگیر در فساد کمتر از 1000.

“اما آن دیده خواهد شد که این افراد دست از این مجازات مناسب و” TMC دبیر گفت.

این TMC هرگز سازش با فساد گفت و ادعا کرد که هیچ حزب دیگر از جمله جبهه چپ که حکومت دولت برای 34 سال تا به حال هیچ کاری برای جلوگیری از چنین فعالیت های خود را در آن.

در حالی که وزیر Mamata بانرجی مبارزه با چالش های کروناویروس و فاجعه ناشی از طوفان Amphan BJP دولت رئیس جمهور Dilip Ghosh و دیگر رهبران مخالف هستند و تنها dishing از اظهارات از خانه های خود آقای Chatterjee ادعا.

در حمله TMC عضو شورا چمپا ساها که به ضرب گلوله کشته شد در Ichapore در North 24 Parganas منطقه در روز شنبه گفت: “دولت در حال انجام آن کار است.”

در واکنش به BJP دولت رئیس جمهور مسئول آن است که در نتیجه یک داخلی دشمنی TMC آقای Chatterjee توصیه او را به مراقبت از خود.

انکار BJP رهبر بدخشان که نظم و قانون شکسته است در دولت آقای Chatterjee گفت: “اگر هیچ حکومت قانون در کشور ما آنچه که اتفاق می افتد در اوتار پرادش؟”

حداقل هشت پلیس کشته شدند در BJP حکومت تا در شب جمعه در یک حمله توسط یک گانگستر است.

او گفت که TMC برگزاری یک هفته در اعتراض به برنامه در برابر افزایش قیمت سوخت اتهام تلاش برای تغییر زغال سنگ هند محدود مقر از کلکته مراکز انتقال به privatise معادن زغال سنگ و توزیع بیش از قطار به اشخاص خصوصی.

آقای Chatterjee گفت که در جولای 21, یک روز TMC یادبود به عنوان ‘شهدا’ روز’ هر سال حزب supremo Mamata بانرجی آدرس مجازی نشست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>