اپرا وینفری راه اندازی سری در مورد COVID-19 مذاکرات به ادریس البا در قسمت اول

Media mogul اپرا وینفری راه اندازی کرده است یک سری جدید “اپرا مذاکرات COVID-19” برای تلویزیون اپل به علاوه.

66 پیشین مجری برنامه تلویزیونی اعلام کرد که نشان می دهد در رسانه های اجتماعی و برای آن قسمت اول او نشستم با بازیگر Idris Elba از طریق Facetime به بحث در مورد خود coronavirus تشخیص است.

“مانند میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان من شده است به ماندن امن در خانه برای بیش از یک هفته در حال حاضر. من می دانم که بسیاری از مردم احساس ضعف & نامشخص است. از آنجا که من می خواهم به ارائه برخی از امید و جمع آوری اندیشه رهبران و مردم رفتن را از طریق آن به اضافه کردن برخی از دیدگاه

“همین دلیل است که من FaceTimed @idriselba و همسرش سابرینا که با خیال راحت و آزار با هم پس از او آزمایش مثبت برای COVID-19. ادریس من را پر می کند در سفر خود و سابرینا نشان می دهد در نتیجه او در آزمون پس از آنها تصمیم به قرنطینه با هم” وینفری ارسال شده است.

در قسمت Elba, 47, گفت:, او شده است dodging مصاحبه با مطبوعات اما می خواستم به صحبت کردن با وینفری به عنوان یک “دوست” از آنجا که “روزنامه نگاری با رویکرد به انجام کارهایی مانند این است که احتمالا یکی از بهترین”.

در مورد او تصمیم به رفتن با او تشخیص Elba گفت: “COVID-19 آمده است به نوعی از فشار نقطه در حال حاضر اما در دو هفته گذشته این بوده است صحبت کردن در یک نقطه و من واقعا احساس کردم که بسیاری از مردم نمی دانم چه خواهی آمد … آن را واقعا احساس relatable. وجود دارد یک دسته از نظریه های اطراف: این یک توطئه! است و حتی آن را واقعی است ؟

“و هنگامی که من تست شده و آن را به عقب آمد مثبت آن بسیار واقعی است. آن بود که همیشه برای من واقعی اما آن را بسیار واقعی است. و من فقط احساس اجبار به مردم بگویم این است که بسیار واقعی است. کسی که مثل خودم در چشم های عمومی می تواند با فشار یک دکمه و 30 میلیون نفر خواهد شد پیام روز بعد من فکر می کنم واقعا یک جزء مهم در پیام اطراف COVID-19 در حال حاضر” بازیگر گفت.

سابرینا که نشسته علاوه بر البا گفت که او نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

در طول این سری وینفری ادامه خواهد داد تا از راه دور گفتگو با کارشناسان و مردم در مواجهه با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر است که برای اولین بار در چین نشات گرفته و تا کنون جان بیش از 13000 نفر است.

“اپرا مذاکرات COVID-19” در حال حاضر در جریان است و می توان در تلویزیون اپل به علاوه توسط مشترکان است. افرادی که نمی باید یک اشتراک همچنین می توانید تماشا نشان می دهد در جریان خدمات نرم افزار.

نشان می دهد بخشی از وینفری چند میلیون دلار برای مقابله با اپل برای ایجاد محتوا برای این شرکت تازه راه اندازی جریان خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر