زینتی شکوفه تبدیل به کمپوست

آن سیاه ارکیده ممکن است آراسته لباس عروس دسته گل. به وضوح قرمز Heliconia گل که شبیه خرچنگ پنجه باید صف راهرو سالن ازدواج. اما COVID-19 مستند را محکوم کرده است هزینه شکوفه های به بود تبدیل به کمپوست در کود چاله.

در سراسر مزارع در کرالا تن به صورت تجاری کشت گل و شاخ و برگ زینتی دروغ را نشانه رفته است تا در تنهایی و گوشه ها به صورت بی اختیار.

این مستند قرار است ترمز در رویدادهای اجتماعی. در کرالا مسیحی عروسی فصل که معمولا به دنبال عید پاک قابل توجهی casuality.

سفارشات خشک

Madhu Sankar که رشد می کند ارکیده و شاخ و برگ زینتی در پنج هکتار در Navaikulam نزدیکی در اینجا می گوید: او است دفن گل ارزش لاخ از روپیه در هر هفته. سفارشات خشک شده اند. او را به خلاص شدن از برداشت محصول به صورت دوره ای برای نجات گیاهان و اجازه می دهد برای تازه شکوفه. این مزرعه نگهداری می شود در حال اجرا حتی در سختی.

تولید کنندگان مانند Madhu ایجاد کرده بود خود را از مزارع آیش مزارع برنج. آنها آماده, تخت, حفر حوضچه های مصنوعی تزیینی برای آبیاری راه اندازی سیستم های بارانی و وارداتی جدید انواع ارکیده و گیاهان زینتی در هزینه های قابل توجهی.

اکثر وام های مسکن را به پرداخت حقوق به ملاقات و رو به زوال اقتصاد نشان می دهد هیچ نشانه ای از احیای هر زمان به زودی.

قاعده حلزون

Farmhands در حق بیمه. کشتکار ترس که کمبود نیروی کار و عرضه کافی از کودهای شیمیایی و آفت کش ها ممکن است خراب کردن مزارع خود را. آفات به خصوص حلزون چندساله تهدید.

کشاورزان پرداخت محلی زنان ده paise هر حلزون برای حذف این آفات است. اما مستند مانع از چینان از آمدن به مزارع و حلزون در حال حاضر در حال اجرا رایگان.

Rahul Raveendran دیگر رشد می گوید: این مستند دارای ضربه کوچک تولید کنندگان بیشتر است. بسیاری از رشد ارکیده در تراس تاپ. آن را فراهم می کند خانوارهای با درآمد اضافی. اما گل aggregators هستند نه بیشتر و دریافت منابع. شیوع دارای پایه جنبش ارکیده به بازار در کشور و خارج از کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید