اسکار قابل پیش بینی هستند. و یک علم وجود دارد از جمله پیش بینی.

در حالی که این درجه از دقت و صحت متفاوت است از یکی از اخباری مدل دیگر یک نامزد خارج از غرفه را در هر رده و هر سال. به عنوان مثال می توان آن را پیش بینی کرد با 99.8% یقین است که در این سال, Joaquin Phoenix در حال رفتن به برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد در نقش اصلی برای بذله گو. در حالی که در بهترین تصویر, دسته, پیروزی احتمالات نسبتا نزدیک تر با سال 1917 در 71%, Joker در 10% و انگل تنها در 2%.

اما چگونه می توانم آمار پیش بینی برندگان اسکار? از همه مهمتر چگونه بسیاری از برندگان گذشته همزمان با پیش بینی کرد?

در حالی که مدل ریاضی شامل معادلات پیچیده اساسی قضیه ساده است.

تا کنون بازی بازی جنگی? در حالی که شانس لکه بینی یک کشتی دشمن ابتدا باریک احتمال را افزایش می دهد به عنوان بازی می رود. اسکار پیش بینی پیروی از همین اصل: هنگامی که ورزش خود را تکرار بیش از یک دوره آن به اندازه کافی ایجاد الگوهای به حدس زدن آینده نتایج. با 92 مراسم اهدای جوایز اسکار به ارائه شده در فوریه 9, ریاضیدانان 91 نتایج قبلی به عنوان داده برای ساخت یک مدل با استفاده از آن آینده برنده می توان پیش بینی کرد.

Iain straight forward که دارای دکترای آمار از دانشگاه مینه سوتا ساخته شده است یکی از این مدل که ثابت شده است که یکی از دقیق ترین.

او با استفاده از سه پایه الگوهای.

اولا آکادمی اعضای درگیر در تصمیم گیری اسکار نیز در حال حاضر در این پنل است که تصمیم می گیرد گلدن گلوب مدیره انجمن صنفی آمریکا و انجمن بازیگران از صفحه بافتا ، در نتیجه انتخاب های خود را نمی تواند به طور گسترده متفاوت بین دو نامزد ، مثلا از 64 بهترین تصویر برندگان از سال 1943 به سال 2006 34 قبلا برنده گلدن گلوب. این جوایز پیش از مراسم اسکار مهم نقطه داده.

دوم, برندگان بهترین عکس و بهترین کارگردان اغلب توسط چند نامزد در سایر دسته ها. برای مثال بین سال های 1938 و در سال 2006 تنها سه فیلم برنده بهترین تصویر را بدون دریافت بهترین مدیر نامزدی. بنابر این بین ارتباط بین نامزد می افزاید: به احتمال نهایی.

ثالثا گذشته نامزد از بازیگران سرب و مدیران را افزایش می دهد شانس خود را از برنده شدن است. در حالی که در گذشته برنده باعث کاهش احتمال تکرار در مورد بازیگر سرب و سرب بازیگر.

وزن اختصاص داده و سپس بر اساس آن از فرضیات بالا در ارتباط به شدت به گذشته اسکار برندگان. با استفاده از این رابطه 2019 برندگان پیش بینی کرد. جدول زیر نشان می دهد که پیش بینی برندگان در چهار دسته عمده — بهترین تصویر, بهترین بازیگر نقش اول مرد در نقش اصلی و بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک نقش پیشرو بهترین کارگردان — و خود را برنده احتمالات.

The winners are predicted using our data-driven model

برندگان پیش بینی شده با استفاده از داده های ما مبتنی بر مدل

یک کلمه از احتیاط هر چند. هیچ مدل می تواند 100 ٪ دقیق است. بین 1938-2018 انتخاب مدل دقت پیش بینی 71 درصد از برندگان اسکار.

شانس تبدیل شدن به بهتر با 80% میزان موفقیت, زمانی که تنها 14 سال گذشته در نظر گرفته است.

اما آکادمی انداخته است تا با شگفتی در بسیاری از موارد است. به خصوص بهترین عکس دسته — به عنوان آن را نشان دهنده یک تلاش جمعی و نه فردی است درخشندگی — اغلب رفته و نمودار.

استثنا قابل توجه در سال های اخیر: 2016 برنده مهتاب (تا به حال تنها 2 درصد احتمال برنده شدن اما ضرب و شتم لا لا زمین که تا به حال 97 درصد شانس); 2015 برنده ویژه (با فقط 6 درصد احتمال ضرب و شتم The Revenant که تا به حال 56 درصد شانس).

این زمان بیش از حد وجود دارد می تواند استثنا با فیلم کره ای انگل سوارکاری در این مسابقه به عنوان یک اسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی